Survivor 2017: Küçük dağları yaratanlar

Survivor 2017: Küçük dağları yaratanlar
Başlığa şunu yazmaya niyetliydim de çok hedef gösterir gibi olurdu: İLHAN MANSIZ VE EGOSU. İlhan Mansız ismi bile rakibi titretmeye yeter, tamam, kabul ama davranışları beni biraz bıktırıyor. Survivor başlamadan önce İlhan Mansız’ı tutmaya niyetliydim, vazgeçtim.  Oyun ortasında, oyun sonunda, başında… Sürekli birilerine bağırıyor. Kaybetse de kazansa da üçüncü turda oynuyor ve yapamadıysa kesinlikle ama kesinlikle başkası yüzünden. Serhat Akın bile bu durumdan rahatsız ama saygısından laf edemiyor. Patlayacağı yeri çok merak ediyorum. Sembolü kazandıktan sonra “Bizi proteinsiz bırakmıyor.” deyip Şahika’yı seçmesinde, kilolarca balık tutan Adem’i yok saymasında da art niyet arıyorum ne yazık ki, ya bu Adem size ne etti?


Bu fotoğrafın altında "Attım hafızaya, beyin bedava." esprisi yapsam beni hala okumaya devam eder misiniz? :)

Gerçekten bu manasız gruplaşma insanı birilerinin taraftarı olmaya zorluyor. Ünlüler takımında Adem’i destekliyorum ve dışlanmasını asla anlayamıyorum. Çılgın Sedat beyefendi kendine neden çılgın diyor meraktaydım, bu hafta anladım. Sayın Çılgın, kişisel problemlerin yüzünden nasıl olur da sen adanın en çok oyun alan isimlerinden birini eleme adayı çıkarırsın? Bu survivor olmak, dik duruş falan değil bencilliktir. Adem elensin, en iyi erkeklere hep sen çık, hep çık. Bunu da istemiyor değilsin şimdi burada yabancı yok. Eğer oylama sonuçları açıklansaydı ben emindim ki Adem, o oylamadan birinci çıkardı. Bu sene böyle yapıyorlar, gizliyorlar işte.. 

Sabriye’yi pek sevemedim ama Pınar, Sema hatta İlhan sürekli Sabriye de Sabriye. Pınar hızlı değil, “wow” bir yarışmacı da değil hatta Elif’i ve Berna Keklikler’i Pınar’a göre daha başarılı görüyorum. Pınar’daki fesatlık ve Sema’daki ego birleşince inanılmaz yıkıcı bir güç oluyor. Sema sembol oyununu kazandı ve finaldeki rakibi Burçak’a şu gibi bir şey söyledi: “Benimle mücadele etti, kendini geliştirdi tebrik ediyorum.” Evet, Sema’yı finale en büyük adaylardan biri olarak görüyorum ama bu sözler beni kendinden uzaklaştırıyor.. 

Serhat Akın özel not: Umarım bir an önce iyileşir ve parkurları eze eze geçmeye devam edersin. 

Yazı devam ediyor.. 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER