Kıvırcık saçlı güzel adam: Tuna Ertürk

Kıvırcık saçlı güzel adam: Tuna Ertürk
Sebastian söyle ona çok güzel gülüyor^.^
Nasıl da aniden girdin hayatıma? Nasıl da beklemedik şekilde sokuldun yanıma? Dur baştan başlayacak sözlerim. En baştan, çok çok baştan. Meraklı gözlerle seni bekledim ve bir gülümsemenle gönlümü çaldın. Nasıl da güzel baktın be adam. Önce kızdım sana, Deniz’i kandırdın diye. Yavaş yavaş daha çok anladım seni. İçine girdim, kim olduğuna baktım. Kocaman yüreğini gördüm, içten sevgini.


Saçlar uzamış, aşırı kıvırcılık rocks

Gözümün önüne ilk anların geldi, kahkaha atıyorum şu anda. Deniz’e attığın çelmeyi, mülakata gireceği odanın yol tarifi için yaptığın numaralara kızmıştım. Yalnız ne kadar eğlenceliymiş o günler. Çok samimiymişsin hepsinde. Şimdi olduğun gibi. Kalabalıklar içinde aslında ne kadar da yalnızmışsın be adam. Ne kadar karanlık. Gölgen varmış önünde, onu sonradan fark eden ben.

Güzel adamsın diyorum da aslında çocuksun henüz be kıvırcık. Büyümemiş koca çocuk. İçindeki neşe gitmemiş. İyiliğine dokunmamışlar, aslında dokundurmamışsın. Bugün var mı senin gibi gülen, gezen, seven… Sevmek kırmızı çizgin idi değil mi? Sınırı geçtim, seni kırmadım değil mi güzel adam?


Sahneyi hatırlayanlar kaleye mum diksin

Taşı sıksan para kazanacağını biliyorsun, önemli olan ilgi. Değer vermek ve değer görmek. Baksana ne kadar çocuğun var sana sarılan. Ne kadar seviyor seni teyzeler. Enerjin hiç bitmesin be adam. Bahçeye git tekrardan, kedileri sev, kuşlara yem ver, çocuklara oyuncak al. Gölgen ile dans et, huzur bul yatağında. Ofisine git, gönlüne giren kadını gör. Yine mi yanlış kablo? Bommmmm…

Can boğazdan gelir demişler, sen sadece uyguluyorsun adamım. Daha çok ye deseydim. Yalanların arasında kaldın, iki kadının arasında kaldın. Sana kızamam ki be adam. Yalanı sen doğurmadın, başlangıç yeri sen değildin ki açıklayan taraf sen olasın. Hem gerçekleri açıklamalarını istedin, söyledin, bağırdın. Kızlar korktu, yardım istedi. Sen sadece her zaman olduğu gibi koştun, kahramanlık yaptın.

İyi mi yaptın be kıvırcık saçlı adam? Gönlünü çalan Deniz’e içini açtın. Tüm geçmişini söyledin. Aaaaa yetimhanede büyüdüğünü ilk İrem’e söyledin. Yakın mı buldun kendine? Dost mu sandın bir anda? Belki de çekindin Deniz kızdan. Yaralarını saramayacağını bildiğin için geri çektin kendini. Sevdiğinin yanında olup da onu özgür bırakman kolay değildi be adam. Sen en zoru yapıyorsun. Ben senin yerine kendimi koydum, yok yapamam asla. Sevdiğim yanında, kalbi başkasında ve ben onunla gülüp konuşamam. Gözlerine bile bakamam. Cesursun, yüreklisin be adam.


Tuna gibi bakmak vol 1


Tuna gibi bakmak vol 2

Ve Yiğit’e çıtlattın aslında Deniz’in sevdiğini, kalbinin onun için attığını. Şaşırdı, inanmadı belki de. Yalnız gözlerin yalan söylemedi ki. Kalbi öylesine ilk aşk heyecanıyla doluydu ki ondan görmedi. Yoksa Tuna gibi bakmak var ve onu görmeliydi. Evet, evet herkes senin gibi seveni arıyor da aslında ilk bakmak var. Tuna gibi güzel bakmak, Tuna gibi sahiplenmek. Öyle güzel bakıyorsun ki sevmemiz hep bundan. Zaaflarını, eksilerini, artılarını öyle güzel biliyorsun ki sevilmen hep bundan. Güzel bakan adamları sevmeliyiz matmazel.^^

Doğallığını, enerjini, umudunu sevdiğim kıvırcık saçlı adam. Esas oğlan olmadığını bildiğin, kendinden çok başkalarını düşünen adam. Öyle güzel bakıyorsun, öyle içten seviyorsun ki sevmemiz hep bundan. Hep kendin ol, hep böyle kal, hiç değişme. Sen Deniz ile kanka ol. İrem ile dost. Ya başkasının yâri ol ya da gölgen ile mutlu kal. Seni sen yapan sen olduğun için seviliyorsun, samimiyetinden öperiz Tuna Ertürk.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER