Seçkin Özdemir denince akla gelen 5 sahne

Seçkin Özdemir denince akla gelen 5 sahne
Al Yazmalım'ın İlyas'ı olarak 2011 yılında hayatımıza giriş yapan Seçkin Özdemir denilince, şüphesiz hepimizin aklına Bir Aşk Hikayesi dizisinde hayat verdiği Korkut Ali geliyordur. En azından benim için böyle. ^^

Gelin Özdemir'i birazcık daha yakından tanıyalım;

25 Ağustos 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Seçkin Özdemir, ilköğretim ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra, üniversite eğitimi için Kocaeli’ye gitti. Ardından “Müjdat Gezen Sanat Merkezi – MSM” de tiyatro eğitimi aldı.

2000 senesinde Red Fm’de radyo programcılığına başladı. 2002 yılında Brainstorm isimli programı ile büyük ilgi gördü. Program 2004 yılına kadar devam etti. Aynı yıl içinde önce My Radio’da radyo programcılığı yapan Özdemir, daha sonra Number 1’a transfer olarak televizyon programları yapmaya başladı. 

Akbank, Ülker, Binboa Vodka, Coca-Cola ve Gnctrkcll firmalarının reklam filmlerinde rol aldı. 2008 yılında ATV’nin Yaban Gülü dizisinde Burak karakterini oynadı. Diziyi 2011 yılında Al Yazmalım, 2012’de Muhteşem Yüzyıl, 2013’te Bir Aşk Hikâyesi, 2014 de Günahkar, 2015’te Racon ve Acı Aşk dizileri takip etti. 

Yeni sezonda Star TV’de yayınlanan, Meriç Acemi’nin senaryosunu yazdığı, Ortaks Yapım’ın fenomen haline gelen dizisi Kiralık Aşk’ta Pamir Marden karakteri ile izleyeceğiz.
 
Seçkin Özdemir denilince aklıma gelen beş performansa hep birlikte göz atalım ^^ 

Not: Siz de aklınıza gelen sahneleri yorumlara yazmayı unutmayın lütfen ^.^

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER