Guardians of the Galaxy ve Avengers bir araya gelecek

Guardians of the Galaxy ve Avengers bir araya gelecek
Marvel filmlerini yakından takip edenlerin uzun zamandır beklediği müjdeli haber sonunda geldi. Vin Diesel, Guardians of the Galaxy ve Avengers ekiplerinin buluşacağını açıkladı.

Diesel, Guardians of the Galaxy filminde Groot karakterini seslendiriyor. Bu farklı kahraman sadece "I am Groot" sözlerini sarf ediyor. Yakın zamanda onu Guardians of the Galaxy Vol. 2’de göreceğiz. Ancak Vin Diesel'in açıklamasına göre aynı ekip bir projede daha yer alacak: Avengers: Infinity War.

Özellikle Fast and Furious serisi ile tanınan Diesel geçtiğimiz günlerde Facebook'ta canlı bir yayın gerçekleştirdi. Hayranlarına projelerinden bahsetti. Uzun zamandır beklenen müjdeli haber de bu yayında gün yüzüne çıktı. Sevilen oyuncu Guardians ekibinin Avengers: Infinity War’da yer alacağını ve bu haberi ilk kez yayını izleyenlerin duyduğunu dile getirdi.

Aslen ismi Avengers: Infinity War Part 1 olan yapıma dair son açıklama ağustos ayının başında gelmişti. Disney projenin ismini Avengers: Infinity War olarak değiştirdiklerini duyurmuştu.

Avengers: Infinity War'ın 4 Mayıs 2018’de vizyona girmesi bekleniyor. Guardians of the Galaxy Vol. 2'yi ise 28 Nisan 2017’de izleyebileceğiz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER