Television Critics Association 2016 - 12. gün özeti

Television Critics Association 2016 - 12. gün özeti
Television Critics Association etkinlikleri TCA Ödülleri sebebiyle verdiği kısa aradan sonra kaldığı yerden devam ediyor. Televizyon Eleştirmenleri Derneği yaz turu giderek sona yaklaşıyor. On ikinci günde online seç - izle mecrası Amazon eleştirmenlerin karşısına çıktı. Bakalım ne açıklamalar yapıldı?

Transparent, 23 Eylül'de dönecek

Amazon'un ödüllü dizisi Transparent'in üçüncü sezonu 23 Eylül'de başlayacak. Bunun yanında yeni bölümlerde flashbacklerin yaşanacağı, Maura'nın (Jeffrey Tambor) 1958'deki yani 12 yaşındaki halini göreceğiz.

Man in the High Castle ikinci sezona hazırlanıyor

Platformun büyük ilgi gören yapımlarından biri olan Man in the High Castle bir süre önce baş yazarsız kalmıştı. Yapılan açıklamalara göre Frank Spotnitz'ten boşalan yer doldurulmuyor. Buna rağmen dizinin ikinci sezonuna rağmen çalışmalar tam gaz devam ediyor.

Good Girls Revolt, Mad Men'in bıraktığı yerden devam ediyor

Amazon'un yeni dizilerinden biri de Good Girls Revolt olacak. 60larda geçen dizi bir grup kadın araştırmacı gazeteciyi konu ediyor. Bu sebeple bir manada Man Men'in bittiği tarihten başlayarak farklı bir hikaye anlatıyor. 

David E. Kelley: Ulusal yayına döneceğimi sanmıyorum

Ünlü bir yapımcı olan David E. Kelley şimdiye kadar Ally McBeal, The Practice ve Boston Legal gibi yapımlarla tanındı. Bu yapımların hepsi de Amerika'nın ulusal kanallarında ekrana geldi. Şimdi Amazon'da Goliath isimli yeni projesiyle yer alacak. Amazon'un TCA panelinde ona "Ulusal televizyona dönecek misin?" sorusu yöneltildi. Ünlü yapımcı "Hiç sanmıyorum." cevabını verdi. Seç - izle platformlarının sunduğu özgürlük onun da hoşuna gitmiş gibi görünüyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER