San Diego Comic Con 2016 - 4. ve son gün özeti

San Diego Comic Con 2016 - 4. ve son gün özeti
4 günün ardından nihayete eren San Diego Comic Con'da, geçmiş yıllarda olduğu gibi diğer günlere nazaran daha sakin bir gündem vardı. Bakalım 24 Temmuz Pazar günkü dördüncü gün nasıl geçmiş?
  • Sherlock'un yeni sezon fragmanı nihayet geldi!
Uzun sezon aralarıyla sevenlerini bekletmesiyle bilinen Sherlock da Comic Con'da fragman yayınlayan dizilerdendi. Fragmana haberimizden ulaşabilirsiniz.
  • Prison Break'ten yeni bir sahne Comic Con'da paylaşıldı.
2017'de ekrana dönecek olan Prison Break de kadrosuyla birlikte dizi için düzenlenen paneldeydi ve burada merkezinde Michael'ın olduğu iki dakikalık yeni bir video paylaşıldı.
  • The Vampire Diaries ve The Originals'tan yeni sezon videoları geldi!
Sekizinci sezonun son sezonu olacağı açıklanan The Vampire Diaries'den ve sezon ortası ekrana geri dönecek olan The Originasl'tan da Comic Con'd yeni videolar geldi. Fragmanları haberimizde bulabilirsiniz.
  • Arrow, The Flash ve Legends of Tomorrow ile aynı evrende geçen Vixen'den de ikinci sezon fragmanı geldi. Vixen, The CW'nun internet hizmeti CW Seed üzerinden yayınlanan bir web dizisi olarak geçtiğimiz Ağustos sonu izleyici karşısına gelmeye başlamıştı.
  • Müzisyen Rick Springfield, birden fazla bölümle yer almak üzere Supernatural'ın 12. sezonuna konuk olacak. Canlandıracağı karakter ise Lucifer'ın ele geçirdiği yeni beden olarak açıklandı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER