San Diego Comic Con 2016 - 3. gün özeti

San Diego Comic Con 2016 - 3. gün özeti
Dolu dolu geçmeye devam eden San Diego Comic Con, üçüncü günüyle devam ediyor. Üstelik 23 Temmuz Cumartesi, diğer iki güne göre daha da dolu geçti. Bunda da elbette Marvel, DC Comics ve The CW üçlüsünün payı oldu. Bakalım Comic Con'da üçünc gün nasıl geçmiş?

Türk asıllı oyuncu Deniz Akdeniz, Once Upon A Time'ın kadrosunda!

Yeni sezonunda Aladdin ve Cafer'in hikayesine değinecek olan Once Upon A Time, karakterler için istediği oyuncuları buldu. Hatta Aladdin'i Türk asıllı Avustralyalı aktör Deniz Akdeniz canlandıracak. Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

The Vampire Diaries 8. sezon sonunda bitiyor!

Yedi sezonu deviren ve gelecek Sonbahar'da bir kez daha ekranlarda olacak The Vampire Diaries için gelecek sezonun son sezon olacağı doğrulandı. Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

The CW/DC Comics dizilerinin yeni sezon fragmanları geldi

The CW'nun bünyesinde bulundurduğu süper kahraman dizileri Arrow, The Flash ve Legends of Tomorrow'un yeni sezon fragmanları da Comic Con panelleri sayesinde izleyicinin beğenisine sunulmuş oldu. Detayları ve fragmanları haberimizde bulabilirsiniz.

Katie Cassidy, bütün DC/The CW dizilerinin düzenli oyuncusu oldu. 

Arrow'da Laurel karakteriyle izleyici karşısına çıkan Cassdy'nin kanalın DC Comics bağlantılı dizilerinin hepsinde görüneceği açıklandı.

Blindspot'tan yeni sezon fragmanı ve kadro haberleri var! 

NBC'nin geçtiğimiz sezon başlayan sevilen dizisi Blindspot, Comic Con'da hem yeni sezon fragmanını görücüye çıkardı, hem de kadrosunu iki oyuncuyla zenginleştirdiğini açıkladı. Detayları haberimizde bulabilirsiniz.  

X-Men evreninde geçecek yeni dizi Legion'dan ilk fragman geldi!

FX kanalında 2017 başlarında başlayacak ve mutant merkezli olacak Legion dizisinin ilk fragmanı da Comic Con'da geldi. Detayları ve fragmanları haberimizde bulabilirsiniz.

Ekranlara gelmeye hazırlanan yeni Star Trek dizisinden ilk fragman geldi! 

CBS'in All Access hizmeti üzerinden yayınlanacak olan 13 bölümlük yeni Star Trk dizisinin hem ismi açıklandı, hem de yeni fragmanı görücüye çıktı. Detayları haberimizde bulabilirsiniz.  

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER