Hollywood Dedikoduları: Bradley Cooper ve Irina Shayk'ın kavgası canlı yayına yansıdı!

Hollywood Dedikoduları: Bradley Cooper ve Irina Shayk'ın kavgası canlı yayına yansıdı!
Geçtiğimiz haftayı güzel bir şekilde açıvermiştik. İnsanlar ne güzel Pokemon Go oynuyorlardı, bomboş da bir gündemimiz vardı. Ben de Çarşamba günü denemeye başladım mesela. Hatta yaz rehavetine giren Amerikan TV ve magazin medyası bile boştu. Onun hemen ardından Fransa'da bir tır ulusal bir gün olan Bastille Day'i kana buladı. Onun etkisi geçer gibi olduktan sonra neyse ki sektör biraz kendine geldi ve Emmy adayları belli oldu.

Hiç fena bir liste çıkmamış, bakmadıysanız bakmanızı tavsiye ederim. Cuma gününe geldiğimizdeyse malumunuz, ülke karıştı. Öyle böyle değil hatta, bayağı bir karıştı. Önünü alamadık, çok karıştı. Neyse ben daha fazla saçmalamayayım, konuya girelim. Hem kafa falan dağılmış olur, zaten bu kafayı bir şekilde dağıtmak lazım. Uzun bir yazı da olmayacak gibi.

Tenis turnuvalarının en popüleri Wimbledon da bir süre önce sona erdi. Kadınlarda Serena Williams, erkeklerde de Andy Murray şampiyon oldu hatta. Bradley Cooper da sıkı bir Wimbldon izleyicisi olarak birçok maçı takip etti, hatta çoğunda da kız arkadaşı Irina Shayk ile birlikteydi. Ünlüler zaman zaman ekrana geldiği için de kendisini görüyorduk. İşte Andy'nin maçındalarken bir ara yine ekran onların oturduğu bölgeye gitti. Zira maçta tam o bölgede Benedict Cumberbatch de var.

Artık kasıtlı mı oldu, yoksa denk mi geldi bilmiyorum, ekrana tam da Irina ile Bradley'in bir konuda anlaşmazlık yaşaması yansıdı. Bu da dikkat çekti ve nedense oldukça konuşulan bir hadise haline geldi. Sonrasında ise Irina'nın menajeri ikilini o arada kavga etmediğini ve aralarının iyi olduğunu açıkladı. Ama şu alttakine nerden baksan o kapıya çıkıyor, o da başka.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER