Marcella, Netflix üzerinden izleyicilerle buluşuyor

Marcella, Netflix üzerinden izleyicilerle buluşuyor
Yayın hayatına bu sene başlayan İngiliz suç dizisi Marcella, Netflix üzerinden dünyanın her yerine ulaşıyor.

Suç konusu üzerine odaklanan bu yapımı Hans Rosenfeldt ve Nicola Larder birlikte yarattı. Hans Rosenfeldt, İsveçli bir yazar ve Broen / Bron ya da bizim bildiğimiz ismiyle The Bridge dizisini yaratmasıyla tanınıyor. Bu başarılı isim şimdi de Marcella'yı ekrana taşıyor.

Bu başarılı yapım Birleşik Krallık'ta 4 Nisan'dan itibaren ITV kanalında başladı. Birleşik Krallık ve İrlanda dışındaysa Netflix sayesinde ismini duyuruyor. Başrollerde Anna Friel, Nicholas Pinnock ve Sinéad Cusack yer alıyor. Onlara Nina Sosanya, Harry Lloyd, Laura Carmichael, Maeve Dermody ve Jamie Bamber gibi isimler eşlik ediyor.

Eskiden Londra'da dedektif olarak görev yapan Marcella Backland sorunlu bir evlilikle baş etmeye çalışıyor. 6 yıl önce ölen küçük kızı yüzünden geçirdiği travmayı atlatamayan Marcella'yı, kocası da terk etmeye karar verdiğini açıklıyor. Yatılı okulda okuyan diğer iki çocuğunun sorunları ve hayatla başa çıkmaya çalışan Marcella eski bir dedektif arkadaşı tarafından göreve çağrılıyor çünkü 11 yıl önce gerçekleşen ama dosyası kapanamayan Grove Park cinayetleri tekrarlanmaya başlamıştır. 

Marcella şimdiye kadar sekiz bölümden oluşan ilk sezonuyla ekrana geldi. Bu ilgi çekici dizi Netflix'te Türkçe altyazılı şekilde yer alıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER