Hollywood Dedikoduları: Tom Hiddleston ve Taylor Swift öpüşürken yakalandılar!

Hollywood Dedikoduları: Tom Hiddleston ve Taylor Swift öpüşürken yakalandılar!
Geçtiğimiz hafta Amerika'nın ana gündemi sanıyorum duymayan kalmamıştır, tabii ki Orlando'da yaşanan ve onlarca insanın ölmesine neden olan saldırıydı. Biz de hali hazırda daha saçma bir versiyonunu yaşıyoruz mesela da neyse ki bizimkine ölü karışmadı. Tam da Onur Haftası kapsamında eşcinselleri hedef alan bir saldırı olduğundan dolayı da Orlandı ayrı bir gündem oluşturdu. Yetmedi, adamın da evli olmasına rağmen aslında eşcinsel olduğu ve eşcinsel flört uygulaması kullandığı falan da ortaya çıktı.

Ayrıca hafta başında tiyatro konusundaki en önemli ödüller olan Tony Ödülleri dağıtıldı. Bu sırada olan bitenler de şu şekilde işte:

Son dönemin en popüler ve başarılı kadın şarkıcılarından olan Taylor Swift kısa süre öncesine kadar DJ Calvin Harris ile birlikteydi ama adam bunu artık hoşlanmadığı gerekçesiyle terk etmişti. Daha doğrusu haberlerin çoğu öyle diyor, ben onların yalancısıyım. Hatta sonrasında daha önce de çok kez yaptığı gibi Demet Akalın'a bağlayıp yeni albümünde atarlı bir sürü şarkıyla geleceği şeklinde burada bir yorumlama yapmıştım. Aradan henüz iki hafta kadar bir zaman geçti ki iki gün kadar önce güzel bir bomba patlayıverdi bu konuda.

En son The Night Manager dizisiyle izleyici karşısına çıkan, ismi yeni James Bond olması yönünde sıklıkla geçen Tom Hiddleston ve Taylor, Rhode Island'ta samimi bir şekilde otururken ve hatta öpüşürken, sonrasında da el ele bulundukları deniz kenarı yeri terk ederken görüntülendiler. Zaten öpüşme kısmı da yukarıda, malumunuz. Böylece iki haftaya kalmadan kendisine sevgili bulmuş oldu.

Bu da sosyal medya ve dijital medyada farklı bir sürü yoruma neden oldu. Çünkü konu haliyle yeni ayrıldığı Calvin Harris'e ister istemez kaydı ve bir kesim, adamın aslında birliktelerken aldatıldığını düşünmeye başladığını iddia ederken, diğer kesin de bu durumu sorun yapmadığını ve bitmiş ilişki sonrası ikilinin görüşmeye başladığını savundu. Hatta güya Calvin ile Taylor'ın ilişkisini bir telefonla bitiren Taylor olmuş vs.

Tom Hiddlestone'un ve Taylor'un birkaç hafta önce yapılan Met Gala'da birlikte dans ederkenki görüntüleri sosyal medyaya yansımış ve ilk kez o akşam tanıştıkları yazılmıştı. Şimdilerde o görüntünün de aslında ilk "olmayabileceği"  bu tartışmanın içinde kendisine yer buldu.

Bakalım bu seferki ne kadar sürecek?
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER