Bir papatya falı: Seviyor Sevmiyor…

Bir papatya falı: Seviyor Sevmiyor…
10 tam puanlık kapak fotoğrafı ^^
Sezon dizileri henüz bitmemişken yazlık diziler yavaş yavaş görücüye çıkıyor. Ayıla bayıla izlediğimiz yakışıklılar ve güzeller, ama beğendiğimiz ama beğenmediğimiz partnerler ile ekranda boy gösteriyor. Şimdiye kadar tanıtımına rastladığım yeni dizilerin çoğu romantik komedi tadında. (Dram varsa da ben rastlamadım.) Bir kısmı yayınlanan (tutmuş olan) dizilerin türevleri olurken, bir kısmı da Kore’den (son dönemlerde popüler) uyarlanan diziler.

Çıkarayım ağzımdaki baklayı…
Yaz dönemi için fragmanları dönen diziler arasında Atv'de yayınlanacak olan Seviyor Sevmiyor ilgimi çekti. Aslında öncesi vardı. Daha açılmamış gül iken Kore’den uyarlanacağını öğrendiğimde dizinin orijinalini izlemiştim. Kadroyu merak ediyordum. Dizi sürelerinin uzunluğunu düşündüğümde ise kafamda kocaman sorular vardı.

Kare as meydana çıkmıştı…
Dizinin başrol oyuncularının açıklanmasıyla yüzümde bir tebessüm olduğu doğrudur. Zeynep Çamcı ve Gökhan Alkan’ı kafamda oturttum. Gonca Sarıyıldız’ın herhangi bir dizisini izlemediğim için sadece fiziki olarak uyum sağladığını söyleyebilirim. Gelelim Kore versiyonunda diziyi sırtlayan karakteri oynayacak Yiğit Kirazcı’ya… Kendisini Güllerin Savaşı dizisinin Mert’i olarak birkaç bölüm izlemiştim. Karakterin eski-yeni evrimlerini görmüştüm. Ancak burada nasıl bir performans  gösterecek çok ama çok  merak ediyorum.

*Kore versiyonunu izlemiş olsam da uyarlanma şeklini acayip merak ediyorum. Nitekim Yönetmeni Baba Can’dır dizisinin eski yönetmeni Yusuf Pirhasan^^

*Ayrıca senaryosunu yazan Hakan Bonomo ve Aksen Bonfil'den hikayeye nasıl yön vereceklerini de dört gözle bekliyorum.

Önemli bir nokta…

Yayın günü… Çarşamba gününün seçilmesinin çok riskli olduğunu düşünüyorum. 15 Haziran çarşamba günü yeni başlayacak başka bir dizi ve birkaç hafta önce yayına giren yeni dizi ile potada neler olacağını görmeye çok az zaman kaldı. 

Dizinin konusunu ve son fragmanını da şuraya ekliyorum.

Çocukluk aşkı olan bir çiftin yıllar sonra bir araya gelmesi ve çeşitli tesadüflerle birbirlerine yakınlaşmasının ve diğer karakterlerin dahil olmasıyla karmaşıklaşan aşk oyunlarının anlatıldığı dizide, ilk aşkın masumluğu ile bir çiftin başına gelenleri izleyeceğiz.


Seviyor Sevmiyor dizisine şimdiden başarılar diliyorum. Tüm heyecanım ve merakım ile çarşambayı iple çekiyorum.

Sevgiler…

 

 

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER