K-Drama: Endless August, W, Scarlet Heart, Beautiful Mind ve Baeksang Ödülleri

K-Drama: Endless August, W, Scarlet Heart, Beautiful Mind ve Baeksang Ödülleri
Scarlet Heart: Ryeo dizisinden

Kim Kiminle Hangi Dizide Rol Alacak?

Rain ve Victoria hangi dizide birlikte rol alacaklar?

Rain ve Victoria'nın Endless August adlı dizide birlikte rol alacakları konuşuluyor. Haziran’ın ortasında çekimlerine başlanacak Çin dizisi, bir aşk hikayesi anlatacak. Rain'in son dizisi Please Come Back, Mister, ilgi çekici konusu ve ünlü oyuncularına rağmen reytinglerde hayal kırıklığına uğratmıştı. Bakalım yeni dizisi aktörün yüzünü güldürebilecek mi?

Scarlet Heart: Ryeo

Goryeo Hanedanlığı zamanında geçen ve fantastik elementler de taşıyacak olan dizi Ağustos’ta seyircisiyle buluşacak. Dizide, günümüzde yaşayan bir kadın kendisini prenseslerin yaşadığı bir sarayda, Goryeo Hanedanlığı zamanında bulacak. Dizinin baş rollerini, Lee Joon-gi, IU ve Kang Ha-neul paylaşacak.

W’ ne zaman ekranlara geliyor?

Lee Jong-suk ve Han Hyu-joo’nun yer alacağı romantik melodrama dizisi W, 20 Temmuz’da ekranlara gelecek. Dizide, eski bir olimpiyat yarışçısıyla cardio doktoru arasında cereyan edecek bir aşk hikayesi bizleri bekliyor.

Let’s Fight Ghost dizisine kimler katılıyor?

Bu yıl Pure Love ve Princess Deokhye filmleriyle karşımıza çıkacak olan Kim So-hyun’un Let’s Fight Ghost dizisinde baş rolde olacağını duyurmuştuk. Şu sıralarda dizinin diğer oyuncuları ile ilgili haberler gelmeye başladı. Taechyeon ve Kwon Yool’ün de diziye katılacağı alınan haberler arasında. Taechyeon hayaletlerle iletişim kurabilen baş karakteri canlandıracak. Kwon Yool’u ise, hastane yöneticisi gizemli bir karakter bekliyor.

Wanted dizisi kimlere teklif götürdü?

Oğlu kaçırılan ve onu kurtarmak için bir reality show’da kaçıranların istediklerini yapmaya zorlanan bir aktrisin hikayesini anlatacak dizi Wanted’da casting süreci devam ediyor. Jin Goo, Uhm Tae-woong ve Kim Hyun-joo’ya teklif götürüldüğü söyleniyor. Oyuncular rol alıp almayacaklarını henüz açıklamadılar.

Beautiful Mind’ın kadın baş rolü belli oldu

Ünlü oyuncu Park So-dam uzun bir bekleyişten sonra, sonunda dizinin baş rolünde yer alacağını onayladı. Dizi kimseye empati duyamayan başarılı bir beyin cerrahının aşkla tanışmasını konu alıyor. Park, başarılı cerrahın hayatını altüst edecek o aşkı, hayatına getirecek kadını canlandıracak. Dizi 20 Haziran’da ekranlarla buluşacak.

Descendants of The Sun sequel mi geliyor?

Aldığımız haberlere göre, Descendants of the Sun hayranlarının rüyaları gerçek oluyor olabilir. Dizinin yönetmeni dizi için ikinci bir sezon planlamadıklarını, dizinin ancak sequel olarak geri dönebileceğini bildirdi. Ancak, henüz kesinleşmiş bir bilgi ya da proje yok. Dizinin herhangi bir şekilde dönüp dönmeyeceği önümüzdeki günlerde belli olacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER