Yayında mıyız?

Yayında mıyız?


Turuncu denilince bi Hollanda bi de biz zaten

Kimlere anlatayım heyecanımı, Allah'ım kimi arasam uyuyor yahu bu saatte! Aa buldum, en iyisi size anlatayım açılış gecemizi ben. Sizden daha iyi dinleyici mi bulacağım canım!

Bildiğim tüm nazar dualarını etmek isterdim dev ekranda ranini.tv anasayfasını gördüğüm zaman ama maalesef nazar duası bilmiyorum. En samimi, sımsıcak halimle hepimize hayırlı olmasını diliyorum o yüzden. 'Çok emek verdik, çok çalıştık bıdıbıdıbıdı' evet, şu resmi açılış konuşmasını da siz tamamlarsınız. Kısacası yaptık işte bi'şeyler!

Sizin için önemli bir yere giderken totem yapanlardan mısınız? Ben öyleyim. Bugünki totemim de 'yağmur yağarsa her şey güzel olacak.'tı. Totem gibi totem dimi, ne yağdırdım ama! Biraz ucunu kaçırdık sanırım. Trafikte kalanlardan, şemsiyesi kopanlardan, İstanbul halkından totemimin ayarı olmadığı için özür diliyorum. Neyse, yağmur berekettir. Bu yağmurun da bizim ekibe bereket ve şans getireceğine inanıyorum.

Islandık mıslandık, ay saçım bozuldu, rimelim aktı derken Beşiktaş'ta en sevdiğim mekanlardan biri olan Bkm Mutfak Sahne'ye geldik. (ee zevkli tabii Ranini) Davete bir saat önceden geldik, düğün sahibiyiz sonuçta. Tuhaf duygu ya. Yani iki aydır birlikte emek verdiğimiz yazar arkadaşlarımla, beş yıldır sosyal medyadan sapığı olduğum Ranini ile tanıştım. Face to face! Ah hayır, aa bebeklerim tabii ki Ranini'nin fotoğrafını eklemeyeceğim. Gelemeyen yazar arkadaşlarımızı da bir güzel anmadık. Eğlenmekten vakit bulamadık ya kusura bakmayın. Siz kıskanadurun, ben şuraya bi iki fotoğraf bırakayım:

Ahmet Mümtaz Taylan'ın biraz keyfi yok gibi

Oooo Ahmet Mümtaz Taylan ve Yılmaz Erdoğan da teşrif etmişler. Buyursunlar efendim. Ahmet Mümtaz Taylan da sitemizde yazar. Yazar yani güzel yazar. Yılmaz Erdoğan da sitemize yazar mı? Ranini, teklif ettin mi? Ahmet Mümtaz Taylan fotoğraflarda çok ciddili bir beyefendi. Başka bir örnek için sitedeki profiline gir bir bak derim. Lensleri, mercekleri ağlatıyor valla!

hayata karşı duruşumuz (temsili değil burada her şey gerçek)

Yıkıldım. Bu fotoğraftan sonra Yılmaz Erdoğan ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın masaya doğru sokulma vakti geldi. Şu kadehi fondipleyeyim de o gazla süzüle süzüle gider konuşurum dedim...

Karagül dizisinden Hilal Altınbilek

Dedim de burada kimler varmış... Ay vallahi fotoğraf çekmeden bırakmam!

Bu kaçıncı selfie?

Nihayet tanıştım, kaynaştım 'Baboli' ile. (LiM'cilere saygılar) Anladım ki kamera görünce yüzüne bir ciddi ifade oturuyor yoksa tam baba adam! Ben bu araya girip iki yanıma müthiş insanları alma işini iyi yapıyorum ama bu iş para kazandırmıyor sanırım.

Ahmet Mümtaz Taylan'ın keyifsizliği kronik herhalde

Yazarlarımızdan Cem Davran da aramızdaydı. Cem Davran'ın gülümsemesi, diğer iki beyefendinin ciddiyetine engel değil. Aa saat 00.00 olmuş, haydi içeri geçelim o zaman, ben de rahat bir şeyler giyip hemen geliyorum...

Toplaştık böyle. Dev perdeye bakıyoruz. Sonra alkış tufanı. Ben herkesin gözünde o heyecanı, arzuyu gördüm ya. Valla gördüm. Emek verdiğimiz şeylerin karşılığını güzel bir şekilde almak kadar tatmin edici bir şey yok. Hem de sevdiğin şeyi yapıyorsan. 

Geliyor gönlümün efendisi

19.09.2014 saat tam 00.02'de açtık siteyi. Ne dediysek o! Bu arada Ahmet Mümtaz Taylan da keyifsiz değildi. Site yayına açıldığında salonda bir sürü kamera vardı. Gazeteciler de gelmişti. Yılmaz Erdoğan ve Ahmet Mümtaz Taylan sayfalar ve haberler üzerinden aşık atışması yapar gibi espri atışması yaptılar. Kameraları görünce Vahit Uysal'ın arkasına gizlenerek arazi olmaya odaklanan Ranini elbette o şakaları duyamadı. Ahmet Mümtaz Taylan, Yılmaz Erdoğan, Cem Davran, Açelya Devrim Yılhan, Hilal Altınbilek, Başak Okay, İlkyaz Kocatepe ve geceyi müzikleriyle keyifli hale getiren Dj'lerimiz Emre Boztepe- Işık Mater ikilisine adını sayamadığım ama bu mutlu günümüzde yanımızda olan herkese bi dakka ya evlendirme dairesine geçiş yaptık. Ne diyorduk? Teşekkürler. Dolu dolu teşekkürler! Unutmadan;
Ekrana dair ne var – ve yoksa.
Öperiz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER