Damien, yayın hayatına 7 Mart'ta başlıyor

Damien, yayın hayatına 7 Mart'ta başlıyor
A&E kanalının yeni dizi projesi Damien, 7 Mart Pazartesi gününden itibaren Amerika'da ekrana gelmeye başlayacak. Peki bu yeni proje neyi konu ediyor, dizide kimler rol alıyor?

Damien aslen 1976 yılında vizyona giren The Omen filmine dayanıyor. Bu filmi Türk ismi olan Kehanet ile de tanıyor olabilirsiniz. Fox 21 Television Studios ve 44 Strong Productions'ın ortak yapımı olan Damien, işte bu filme devam niteliği taşıyor. Yeni yapım The Omen'de gördüğümüz gizemli çocuğun yetişkin haline ve onu bekleyen kadere odaklanıyor. Damien yabancıların Anti-Christ dediği varlık olduğunu fark ediyor. Bir dini figür olan Anti-Christ dilimize Deccal olarak çevrilebilir. Damien ismindeki genç adam zamanla şeytansı güçlerinin farkına varmaya başlıyor. Onu bekleyen bir kader ve görev olduğunu anlıyor.

Glen Mazzara'nın yarattığı bu yeni dizide Merlin, Homeland, iZombie gibi yapımlarla tanıdığımız Bradley James, ana karakterimiz olan Damien'a hayat veriyor. Ona Barbara Hershey, Megalyn Echikunwoke, Omid Abtahi, David Meunier, Brody Bover,  Melanie Scrofano ve Michael Therriault gibi isimler eşlik ediyor.

İlk sezonu 10 bölümden oluşan Damien, The Beast Rises isimli bölümüyle 7 Mart'tan itibaren ekran macerasına başlayacak. Dizinin tanıtımını hemen aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER