House of Cards, 4. sezonuyla devam ediyor

House of Cards, 4. sezonuyla devam ediyor
Netflix'in başarılı orijinal yapımlarından House of Cards, 4 Mart'tan itibaren dördüncü sezonuyla izleyici karşısına çıkıyor.

Aynı isme sahip bir İngiliz dizisinden uyarlanan House of Cards'ı Beau Willimon yarattı. Hikaye South Carolina (Güney Carolina) temsilcisi Francis Underwood'un aldığı vaadler karşısında Garrett Walker'ın başkan olarak seçilmesine destek olmasıyla başlıyor. Ancak Walker daha sonra sözünden geri dönüyor. Böylece Frank ve eşi Claire, onu ve destekçilerini yok etmek üzere harekete geçiyor. Böylece Underwoodların politika basamaklarını teker teker çıkışını, güç elde etmek için her şeyi göze alışlarını görüyoruz. 

Bu başarılı yapımda Kevin Spacey ve Robin Wright başrolleri paylaşıyor. Dördüncü sezonda onların yanı sıra Ellen Burstyn, Cicely Tyson, Cicely Tyson, Joel Kinnaman, Michael Kelly, Mahershala Ali, Jayne Atkinson, Derek Cecil, Nathan Darrow, Kim Dickens, Elizabeth Marvel, Dominique McElligott, Molly Parker ve Paul Sparks gibi isimleri de izleyeceğiz.

Sevilen dizi House of Cards, 4 Mart'tan itibaren Netflix'te izleyici karşısına çıkacak. Bu bölümler ülkemizde 14 Mart'tan itibaren Dizimax Drama kanalında ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER