Hollywood Dedikoduları: Kardashianlar yine ortalığı karıştırdı!

Hollywood Dedikoduları: Kardashianlar yine ortalığı karıştırdı!
Geçtiğimiz hafta abartmıyorum Amerikan medyasını işi gücü bırakıp kendisini Kardashian-Jenner sülalesinde olup bitenlere adadı. Hatta öyle ki "Hollywood'taki diğer herkesi toplayıp depoya mı kaldırdınız?" seviyesine geldim artık. Gerçi haklarını yemeyeyim, şovlarına bir sezona yetecek malzemeyi bir haftada çıkardılar sanırım...

{Bu kısmı geçmek isteyenler direkt olarak 4. sayfaya geçerlerse daha sağlıklı olur.]

Konuya çok bir "Evvel zaman içinde kalbur saman içinde..." diye başlayasım geldi mesela şu an. Geçtiğimiz hafta içinde rap şarkıcısı Wiz Khalifa “Hit this kk and become yourself.” şeklinde atmaz olasıca bir tweet attı. Bunu gören ve adı Kanye West olan şahsiyet de tweetteki kk'in eşi Kim Kardashian olduğunu düşündü ve sonrasında sanıyorum devrelerini yakıverdi. Ardından da Hollywood'ta 'throw a shade' denen kalıbı hayata geçirerek adama aklına gelen her şeyi söyledi.

Abartmıyorum, bize göre akşamın o saatinde evde çekirdek olsa çitleyerek izlenecek türden bir saçmalıktı. Giyimi, şarkıları derken konu kendisinin eski sevgilisi, Wiz'in de eski eşi Amber Rose'a bile geliverdi. "Bir striptizcinin sana tırmanmasına izin verdin." tarzında bir laftan bahsediyoruz burada. Oyuncu/model/striptizci Amber Rose'un lafın üzerine konuya dahil olup verdiği karşılık zaten daha düşük seviyede oldu, onu hiç yazmayayım... Tweeti burada.

Bu arada Wiz için üç düzineden fazla tweet atan West'in tweetlerinin 400 milyondan fazla görüntüleme, 6.5 milyon kadar etkileşim aldığı da benim değil Twitter'ın açıklaması zaten.

Bu arada hepsinden daha saçması da şu: Khalifa tweetinde kastettiği kk'nin meğerse weed, yani ot içmek olduğunı açıkladı. Nihayetinde adam Kim Kardashian'a vurup kendin olmaktan değil, ot içip kendine gelmekten bahsediyormuş. Bunu öğrenen Kanye'nin "Laf ağızdan çıktı bir kere." davranışları da cabası tabii.

Sanıyorum bu sayfaya yeterince şey yazdım. Konunun diğer tarafına diğer sayfada bakarız.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER