Hollywood Dedikoduları: Sean Penn uyuşturucu baronunu yakalattı

Hollywood Dedikoduları: Sean Penn uyuşturucu baronunu yakalattı
Kişisel anlamda epey dolu, Hollywood açısından tuhaf bir haftayı arkamızda bıraktığımıza göre ne haltlar döndüğüne şöyle bir bakalım:

Öncelikle Sean Penn. Ünlü aktör, bir uyuşturucu baronunu yakalattı. Meksikalı ünlü uyuşturucu kartel lideri Joaquin ‘El Chapo’ (Bücür) Guzman, hayatının senaryolaştırılması ve filme dökülmesi gibi bir isteği olduğundan Sean Penn ile iletişime geçmiş ve ikili, Rolling Stones dergisi adına bir röportaj yapmışlar.

Bu durumdan (nasıl haber aldıkları açıklanmasa da) haberi olan Meksikalı yetkililer de Sean Penn'i dinleyerek ve takip ederek El Chapo'ya daha da yaklaşmışlar ve 2001'de film misali tutuklu olduğu hapishaneden tünel kazarak kaçan adamı yine yakalamışlar. Bu arada yakalandıktan hemen sonra Rolling Stones ikilinin röportajını Sean Penn imzasıyla yayınladı. Ayrıca iki tarafın buluşması için bağlantıyı Meksika'nın ünlü oyuncularından Kate Del Castilo'nun aracı olduğu ortaya çıkmış ve Sean Penn tabii ki giriştiği işten dolayı yaşadığı pişmanlığı dile getirmiş. Bir ihtimal de olsa iki oyuncu hakkında soruşturma açılması durumu olabilir...

Ne günlere kaldık yahu falan mı desem bilemedim...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER