Teen Wolf, 5. sezona kaldığı yerden devam ediyor

Teen Wolf, 5. sezona kaldığı yerden devam ediyor
MTV'nin başarılı dizisi Teen Wolf'un verdiği ara sonunda bitiyor. Dizinin beşinci sezon bölümleri bu akşam yeni 5 Ocak'tan itibaren devam edecek.

Teen Wolf ekibi yeni bölümlerde olacaklara dair New York Comic Con gibi etkinliklerle merak uyandırmayı başarmıştı. 2011 yılında ekrana gelmeye başlayan dizi, 1985 yılında vizyona giren aynı isimdeki filme dayanıyor. Hikaye Beacon Hills'de yaşayan bir lise öğrencisi olan Scott McCall ile başlıyor. Bir kurt adam tarafından ısırılan Scott, dönüşüm yaşıyor. Bununla birlikte hayatındaki değişimler de başlıyor. O ve çevresindekiler için farklı bir dünyanın kapıları aralanıyor. Beş sezondur devam eden dizide arada kan kayıpları da yaşandı. Bazı karakterler ölerek hikayeye veda etti. Ancak Teen Wolf'un hikayesi henüz son bulmadı. Dizi beşinci sezonun devamında şimdiye kadarki en büyük kötüyü izleyicilerle tanıştırmayı vaat ediyor. Bu kötünün ismi Deucalion olarak açıklandı. Bunun yanı sıra Michael Hogan'ın canlandırdığı Gerard Argent karakteri de diziye geri dönüyor. Gençlerin heyecan dolu macerası da son hızla devam ediyor.

Başarılı dizide Tyler Posey, Dylan O'Brien, Tyler Hoechlin, Holland Roden, Shelley Hennig, Arden Cho ve Dylan Sprayberry gibi isimler rol alıyor. 

Teen Wolf, ağustos ayında ara verdiği beşinci sezonuna bu akşam yani 5 Ocak'tan itibaren devam edecek. Neler olacağını merak ediyorsanız, yeni bölümleri kaçırmayın!


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER