Kim Kimdir: Son Nefesime Kadar

OZAN– BARAN BÖLÜKBAŞI
 
Ozan, 24 yaşında idealist, yakışıklı ve hayalleri olan bir genç. Ablası Melisa’nın başına gelen vahim olay nedeniyle alt üst olan ailesi onun da hayatını derinden etkiler. Tam da ergenliğe gireceği sırada çok da istemeden yaptığı bir seçim Ozan’ın hayatını sonsuza kadar değiştirir. Annesi Mihri, Ozan’ın ve babası Ferzan’ın tüm itirazlarına rağmen Umut’a sahip çıkınca Ozan da babasıyla birlikte annesine yüz çevirir.

Genç yaşta Saliha’yla çok da istemediği bir evlilik yapar. Sırf bir aileye sahip olmak, kendisinden esirgenen o ideal ailenin içinde olabilmek için kasabadan arkadaşı Saliha ile evlenir erken yaşta. Bu evlilik neticesinde ne büyük umutlarla girdiği üniversiteyi bitirebilir ne de hayallerini gerçekleştirebilir. Tüm bunlar neticesinde Ozan içten içe Mihri’ye daha da kızar günden güne.

Evliliğinde yaşadığı sorunlar ve Ejder’in tekrar hayatlarına girmesiyle bozulan düzeni yüzünden Ozan bir müddet kendini kaybolmuş hissedecek. Hiç beklemediği bir anda hayatına giren Hazan’sa onun hayata tekrar tutunması için sağlam bir dal olacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER