Kim Kimdir: Kızlarım İçin

Kim Kimdir: Kızlarım İçin
Yapımını Süreç Filmin,  yönetmenliğini Mesude Erarslan’ın yaptığı, senaryosunu Zehra ve Zülküf Yücel’in kaleme aldığı dizide, Fikret Kuşkan’ a genç kuşağın başarılı isimlerinden Tuvana Türkay, Elifcan Ongurlar ve Sanem Yeles eşlik ediyor.
 
Bütün hayatını kızlarının mutluluğu için adamış bir babadır Yaşar Yılmaz..

Yaşar Yılmaz; 50 yaşlarında, İstanbul’da babadan kalma evinde ailesiyle yaşamaktadır. Kuşları çok sever. Kızlarının ismini de kuş isimlerinden koymuştur. Kuşlar gibi özgür, kuşlar gibi mutlu olsunlar diye. Yaşar’ın parayla pulla, ticaretle işi yoktur. Ayten, Yaşar'la parası için evlenmiştir. Fakat işleri iyi gitmeyince evliliği de çatırdamaya başlar. Kızlarını canından çok sever. Hatta kızları sırtlarını döndüklerinde bile fedakarlık yapmaya devam eder. Bütün hayatını kızlarının mutluluğuna adar.
 
“Kızlarım İçin” 28 Kasım Salı akşamı Kanal D’de başlıyor. 

Yapım: Süreç Film
Yapımcı: İnci Gündoğdu - İsmail Gündoğdu
Yönetmen: Mesude Erarslan
Senaryo: Zehra Yücel  - Zülküf Yücel
Genel Koordinatör: Akın Topuz 

Oyuncular: Fikret Kuşkan (Yaşar), Tuvana Türkay (Kumru), Elifcan Ongurlar (Sumru), Sanem Yeles (Selva), Ahsen Eroğlu (Suna), Ülkü Duru (Hacer), Serdar Özer (Yağız),Anıl Tetik (Egemen), Özgün Çoban (Alper), Sibel Taşçıoğlu (Ayten), Numan Çakır (Zübeyir),Hakan Yufkacıgil (Tayfun)

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER