Kim Kimdir: Hayat Sırları

Kim Kimdir: Hayat Sırları
Başrollerini Ahmet Mümtaz Taylan, Ekin Koç, Hazar Ergüçlü, Devrim Yakut ve Olgun Toker’in paylaştığı, Most Production tarafından hazırlanan, çarpıcı hikayesi, güçlü oyuncu kadrosuyla göz dolduran “Hayat Sırları” Star TV'de başlıyor.

Usta oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan, Kuzgunların aile reisi Mustafa olarak izleyici karşısına çıkarken, biricik karısı İnci’yi Devrim Yakut, 3 çocuklarından en büyüğü ve avukat olan Seher’i Hazar Ergüçlü, herkesi KPSS’ye hazırlandığına inandıran Kemal’i ise  Olgun Toker canlandırıyor. Seher’in yıllar sonra beklenmedik şekilde yeniden hayatına giren unutamadığı büyük aşkını ise Ekin Koç oynuyor. 

Bir tarafta Burak ve Seher’in kalpleri acıtan, tutkulu ve gizemli aşk hikayesine tanık olurken, diğer taraftan Kuzgun ailesinin yaşadığı Hayat Apartmanı’nın ve Kuzgun mutfağının her bir merdivenine, duvardaki her çatlağına sızan sımsıcak sevgi dolu hikayesine ortak olacağız. Büyük sırlar yüklenmiş bu hikaye, dokunduğu her kalbi ısıtırken yakacak; okşarken acıtacak.
 
Senaryosunu usta kalem Mahinur Ergun’un yazdığı, genel yönetmenliğini Gül Oğuz’un üstlendiği yönetmen koltuğunda Murat Can Oğuz yer aldığı, “Hayat Sırları”1 Kasım Çarşamba günü Star’da.

Yapımcı: Most Production
Yönetmen: Murat Can Oğuz
Senarist: Mahinur Ergun

Oyuncular: Ahmet Mümtaz Taylan, (Mustafa Kuzgun), Ekin Koç (Burak Özer), Hazar Ergüçlü (Seher Kuzgun), Devrim Yakut (İnci Kuzgun), Olgun Toker (Kemal Kuzgun), Ecem Erkek (Şirin Kuzgun), Gökçe Yanbardağ (Ayşen Özer), Ayşegül Cengiz Akman (Melek Paşalı), Mehmet Bilge Aslan (Zafer Paşalı),  Efecan Şenolsun (Hakan İmren), Nilgün Türksever (Selma İmren), Ecem Simge Yurdatapan (Tuba Türkkan),  Utku Ateş (Murat Başar), Barış Gönenen (Arhan Tan)

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER