Kim Kimdir: Bana Sevmeyi Anlat

Kim Kimdir: Bana Sevmeyi Anlat
Ay Yapım imzalı, başrollerini Kadir Doğulu, Seda Bakan, Mustafa Üstündağ, Dolunay Soysert’in paylaştığı, senaryosunu Deniz Akçay'ın yazdığı Mesude Eraslan'ın yönettiği yeni sezonda Cuma akşamları Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan dizinin konusu şöyle;

Leyla bebeğinin geleceği için güçlü ve varlıklı bir iş adamı olan Haşmet'le evlenmeyi kabul eder. Ancak Haşmet'in karanlık yüzüyle karşılaştıktan sonra kendi düğününden kaçmaya karar verir. Haşmet'in restoranında yeni bir hayata adım atan Alper, düğün yerine geldiğinde aldığı bir telefonlar oradan aceleyle ayrılmak zorunda kalır. Tam o anda arabasına binen Leyla'nın düğünden kaçan gelin olduğunu daha sonra öğrenir. Alper ve Leyla ilerleyen bölümlerde birbirlerine karşı konulmaz bir şekilde aşık olacaklardır.

Yapım: Ay Yapım
Senaryo: Deniz Akçay
Yönetmen: Mesude Eraslan

Oyuncular: Kadir Doğulu, Seda Bakan, Mustafa Üstündağ, Dolunay Soysert, Kadir Çermik, Aslı Orcan, Emir Çubukçu, Bahadır Vatanoğlu, Mine Kılıç, Bihter Dinçel, Mahperi Mertoğlu, Serdar Özer, Cemil Büyükdöğerli, İlayda Alişan, Gülper Özdemir, Tolga Tuncer, Naz Sayıner, Lavinya Ünlüer.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER