Kim Kimdir? | Kördüğüm

Kim Kimdir? | Kördüğüm
Yapımcılığını, Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini; İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy’un paylaştıkları ‘Kördüğüm’ün merakla beklenen ilk bölümü bu akşam (7 Ocak Perşembe) FOX’ta izleyiciyle buluştu.

Hikâye, koşulların değiştirdiği iki erkek ve bir kadının çevresinde gelişir. Naz (Belçim Bilgin) ve Umut (Alican Yücesoy) aynı mahallenin çocuklarıdır. Başlarında kavak yelleri esen bu iki genç birbirlerine aşık olur; Naz’ın hamile kalmasıyla da apar topar evlendirilirler. Ancak Naz, bebeğini kaybeder ve bir daha çocuk sahibi olabilmesi için uzun bir tedavi sürecinden geçmesi gerektiği gerçeğiyle yüzleşir. O gün karar verir: Çocuk doktoru olacak ve kendini mesleğine adayacaktır…

Umut’un ise hayalleri, babasının vefatıyla yarım kalır. Hem Naz’ı okutabilmek hem de ailesini geçindirebilmek için okulu bırakır. Babasından kalan oto tamirhanesini devralan Genco’nun yanında çalışmaya başlar. Naz’ın bebeğini kaybetmesi, Umut’un okulunu bırakması, zamanla ilişkilerini yıpratmaya başlar.

Ali Nejat’ın (İbrahim Çelikkol) tüm hayatı geçmişinden gelen Didem’in (Naz Elmas) ziyaretiyle değişir. Naz’ın bir tesadüf sonucu tanıştığı Ali Nejat ile Umut’un yolları araba tutkuları sayesinde kesişir. Ali Nejat’ın taşlaşmış kalbi bir anda kucağında bulduğu oğlu Kaan ve hayatına ansızın giren Naz sayesinde hiç tanımadığı duygularla yumuşarken, Umut’un mütevazı dünyası para ve başarı hırsıyla gittikçe katılaşır.

Değişim kaçınılmazdır, iyilerle kötüler yer değiştirecektir. Son denge, bir kadının aşkıyla kurulacaktır.

Genel Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak’ın, görüntü yönetmenliğini ise Hollywood yapımlarına imza atan Emmanuel (Manu) Kadosh üstlendiği, kalabalık oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ‘Kördüğüm’ ün kadrosunda; Belçim Bilgin, İbrahim Çelikkol, Alican Yücesoy, Ege Aydan, Gözde Çiğacı, Rojda Demirer, Tülay Günal, Sabriye Kara, Ayda Aksel, Ferit Aktuğ, Murat Daltaban, Serdar Yeğin, Tuncer Salman, Ayşegül Çaylı, Ali Tutal, Nuray Erkol ve Aybars Kartal Özson bulunuyor.

Kördüğüm'de kim hangi rolde diye merak edenler için bir liste hazırladık.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER