Secrets and Lies: Hangimiz Pinokyo ?

Secrets and Lies: Hangimiz Pinokyo ?
Sakin ve güzel bir mahallede yaşayan Ben Crawford her zaman yaptığı gibi sabah koşusuna çıkar. Bu koşu sırasında ormanlık alanda bir çocuk cesedi bulur ve bu ceset komşularının çocuğu olan Tom Murphy’dir. Ben, hemen koşarak eve gider ve polisi arayarak durum hakkında bilgilendirir. Başarılı dedektif Andrea Cornell, araştırmalara başlayarak işe koyulur. Bir çocuğun öldürülmesi ise basında geniş yer bulur ve bir yığın basın mensubu mahalleye gelerek Ben Crawford ve ailesini hatta mahalleyi adım adım izlemeye başlarlar. Cornell tüm dikkatini Ben Crawford’a verir ve Ben’i baş şüpheli konuma koyar. Ben ise olayın gerçekleştiği gün hakkında hatırlayamadığı noktalar vardır fakat suçsuz olduğunu her zaman dile getirmektedir. Cornell’in vereceği bir bilgi ise mahalledeki yalan ve sırları ortaya çıkaran ilk parça olacaktır.

Öldürülen Tom Murphy, Ben Crawford’un oğludur ve Ben bunu Cornell’den öğrenmiştir. Peki bu güzel mahallede tek saklanan sırrın Tom Murphy olduğunu mu düşünüyorsunuz? Yalanların oldukça basit olduğu mu aklınıza geldi ? Peki katilin son bölümden önce tahmin edilemeyeceğini söylesem cevabınız ne olurdu? Secrets and Lies, her bölümde gizli sırları, söylenmiş yalanları parça parça çıkararak 1 dakika bile heyecanın düşmediği bir dizi. Sizde hazırsanız, karakter bilgilerine geçiyorum.
Ben Crawford: Eşi Christy ile ayrılma eşiğinde olan Ben, Tom’un öldürüldüğü gece olanların hepsini hatırlayamamaktadır. Cornell’in şüphelisi olması dolayısıyla basın tarafından linçe uğrayan Ben’e mahalle sakinleride sırtını dönecektir. Boyacılık işiyle uğraşan Ben’e işler kapanacak, her şey ters giderken birde cinayet silahı olarak adlandırılan el fenerinin arabasından çıkmasıyla işler kendi açısından zorlaşacaktır. Ben Crawford’u, Ryan Phillippe oynuyor.Christy Crawford: Ben’in eşi olan Christy, yaşanan olaylar sonrası kızları için Ben ile boşanma işlemlerini ertelemiş ve Ben’e destek verme girişimindedir. Tom Murphy’nin ise Ben’in çocuğu olduğunu öğrenmesiyle Christy-Ben ilişkisi çok farklı noktalara gidecektir. Christy karakterini, KaDee Strickland oynuyor.Natalie Crawford: Crawford ailesinin büyük kızı olan Natalie babasının kontrolcü durumundan sıkılmaktadır ve sürekli tartışmaktadır. Tom’a zaman zaman bakıcılık yapan Natalie’nin sakladığı bir durum Cornell tarafından öğrenilecek ve kafa karıştıracaktır. Natalie, Indiana Evans tarafından oynanıyor.Abby Crawford: Crawford ailesinin en küçük üyesi Abby babasına aşırı düşkün biridir ve babasını kendince her zaman korumak istemektedir. Abby’nin babasının diğer ilişkisini öğrenmesi ise babasını kıskanmasına yol açacaktır. Abby, Belle Shouse tarafından oynanıyor.Andrea Cornell: Oldukça başarılı bir dedektif olan Cornell, soğuk karakteri ve disiplinli tavrıyla dikkat çeken bir kişi. İlk bölümden itibaren baş şüphelisi olan Ben Crawford'u oldukça zorlayan Cornell zaman ilerledikçe birçok şey keşfedecektir. Cornell, Juliette Lewis tarafından oynanıyor.Dave Lindsey: Ben Crawford’un en yakın arkadaşı olan Dave düzensiz yaşayan, oldukça fazla alkol tüketen ve sorumluluk almaktan kaçan bir yapıdadır. Konu tek arkadaşı Ben olduğunda ise her zaman yardım etmeye çalışacak ve Ben’in o geceyi hatırlaması için yardımcı olacaktır. Çünkü, Tom’un öldürüldüğü gece Ben, Dave ile birliktedir. Dave, Dan Fogler tarafından oynanıyor.Jess Murphy: Tom’un annesi olan Jess, kocası Scott ile sorunlu bir ilişkisi vardır. Tom ise Scott’tan değil Ben Crawford’dandır. Büyük bir üzüntü yaşayan Jess ise bulmacalar çözüldükçe çok farklı bir noktada olacaktır.Jess, Natalie Martinez tarafından oynanıyor.Scott Murphy: Asker olan Scott, büyük travmalar atlatmış ve şiddet eğilimli birisidir. Jess’in tek şüphelisi olan Scott ise Tom’u her zaman kendi oğlu kabul etmiştir ve durumu öğrendiğindede bu değişmemiştir. Scott, Benjamin Ciaramello tarafından oynanıyor.Arthur Fenton: Ben, olay gerçekleştikten ve basının linç girişimi sonrası hiçbir boya işi bulamazken kendisini arayan Arthur Fenton, bir iş verir. Daha sonra Arthur’un gazeteci olduğunu öğrenen Ben çekilmek istesede Arthur, Cornell’e takıntılı bir kişidir ve ona güvenmemektedir. Arthur Fenton'u, Michael Beach oynuyor.

Bugün final yaparak biten Secrets And Lies, Avustralya'da yayınlanan Secrets & Lies dizisinden uyarlama. Amerika'da ABC Kanalında yayınlanan ve reytingleri de kötü olmayan Secrets and Lies son saniyeye kadar '' katil kim '' sorusunu sordurarak bizlere 10 bölümlük gizem dolu bir macera vaad ediyor.
Peki, Katil kim?
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER