Second Chance için tanıtım ve poster bir arada geldi

Second Chance için tanıtım ve poster bir arada geldi
Ocak ayında yayın hayatına başlayacak olan Second Chance için hem yeni bir tanıtım hem de poster yayımlandı.

Ekrana gelecek bu yeni bilim kurgu dizisi 75 yaşında emekli bir şerif olan Jimmy Pritchard'ın ölümüyle başlayacak. Etik anlayışı bozuk olan bu adam, görev sırasında yaptıkları ortaya çıkınca emekli olmak zorunda kalıyor. Bundan sonra zorlu bir hayat yaşayan Jimmy, ailesinden de uzak kalıyor. Bir akşam oğlunun evinde yaşanan soyguna şahit olmasıyla öldürülüyor. Ancak ölümü ona yepyeni bir şans sunuyor. İki bilim adamı tarafından hayata geri döndürülüyor. Üstelik daha genç ve normal bir insandan çok daha güçlü bir şekilde. Şimdi Jimmy'yi yeni bir soru bekliyor: Eline geçen bu ikinci şansla ne yapacak?Rand Ravich'in yarattığı dizi şimdiye kadar iki kez isim değiştirdi. Projenin ilk adı yeniden hayata dönme teması sebebiyle The Frankenstein Code'du. Daha sonra dizideki projenin adı olan Lookinglass isim olarak seçildi. Son olarak şimdiki Second Chance adında karar kılındı.

Howard Gordon'un yapımcılığını üstlendiği dizide Rob Kazinsky, Adhir Kalyan, Dilshad Vadsaria, Tim DeKay ve Ciara Bravo gibi isimler rol alıyor. Phillip Baker Hall da ilk bölümde karşımıza yaşlı Jimmy olarak çıkıyor.

Yeni tanıtımıyla ilgi çekmeyi başaran Second Chance, ilk bölümüyle 13 Ocak'ta Fox'ta ekrana gelecek. Paylaşılan tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER