Idris Elba, kısa bir Luther tanıtımı paylaştı

Idris Elba, kısa bir Luther tanıtımı paylaştı
Başarılı oyuncu Idris Elba, BBC dizilerinden Luther'in ekrana gelecek yeni bölümü için kısa bir tanıtım paylaştı. 

Yaratıcılığını ve yazarlığını Neil Cross'un üstlendiği dizi hem başarılı senaryosu hem de Idris Elba'nın performansıyla adından övgüyle söz ettiriyor. Şimdi sevilen dizi iki parçadan oluşan özel bir bölümle yeniden ekranlara dönecek. Bu bölümlerin yönetmenliğini Sam Miller üstleniyor. Idris Elba da Dedektif John Luther rolüyle yeniden izleyici karşısına çıkacak. Yeni bölümde ona Rose Leslie (Game of Thrones, Downton Abbey), Laura Haddock (Guardians of the Galaxy), Darren Boyd (Fortitude, Spy), John Heffernan (Jonathan Strange & Mr Norrell) ve Patrick Malahide (Game of Thrones) gibi isimler eşlik ediyor.

Paylaşılan 10 saniyelik tanıtımda Luther'in "Benden korkuyor musun? Korkmalısın." sözleri özellikle dikkat çekiyor. Sadece Idris Elba'nın göründüğü bu tanıtım, John Luther'in kameraya boş gözlerle bakmasıyla son buluyor.

Luther, ilgi uyandıran yeni bir hikayeyle Birleşik Krallık'ta 15 Aralık günü ekrana dönecek. Amerika'daysa 17 Aralık'ta BBC America'da izleyici karşısına çıkacak. Idris Elba'nın paylaştığı kısa tanıtımı aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER