İngiliz dizisi Cold Feet televizyona geri dönüyor

İngiliz dizisi Cold Feet televizyona geri dönüyor
2000li yılların başında son bulan İngiliz dizisi Cold Feet de ekrana dönen diziler kervanına katılıyor. 

1998 - 2003 yılları arasında yayımlanan dizi üç çiftin hayatını, onların romantik ilişkilerindeki iniş ve çıkışlarını ekrana taşıyordu. Dizide Adam Williams, Rachel Bradley, Pete ve Jenny Gifford, Karen ve David Marsden çiftleri yer alıyordu. Bu karakterleri de James Nesbitt, Helen Baxendale, John Thomson, Fay Ripley, Robert Bathurst, Hermione Norris ve Kimberley Joseph gibi isimler canlandırıyordu.

Daily Mail'in haberine göre Mike Bullen'in yarattığı dizi yeni bölümlerle ekrana dönecek. Anlaşmanın neredeyse tamamlandığı, 2016'nın başlarında çekimlerin gerçekleşeceği ve yeni bölümlerin bahar aylarında ekrana geleceği söyleniyor. Dizide yer alan oyuncuların tamamının geri döneceği de söylenenler arasında yer alıyor. Böylece Birleşik Krallık'ta yayın yapan ITV kanalı Downton Abbey ile boşalan saat aralığını Cold Feet ile dolduracak.

Dizi ekrana geldiği süreçte ortalama 8 milyon kişi tarafından izleniyordu. Bu süreçte En İyi Dizi BAFTA'sı dahil olmak üzere birçok prestijli ödülü kazanmayı da başarmıştı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER