Colton Haynes'i yeniden Arrow'da göreceğiz

Colton Haynes'i yeniden Arrow'da göreceğiz
Arrow'da uzun bir süre Roy Harper karakterine hayat veren Colton Haynes'in diziye geri döneceği haberleri sonunda kesinleşti.

Bu konuda ilk haberler eylül ayında çıkmıştı. Asia Pop Comicon'a katılan genç oyuncu yeniden Arrow'da rol alabileceğinin sinyallerini vermişti. Haynes, DC çizgi romanlarından uyarlanan dizide Roy Harper karakterini canlandırıyordu. Zamanla Arsenal ismini benimseyen bu karakter, Oliver'a mücadelesinde destek veren isimlerden biriydi. Ancak oyuncunun diziyle anlaşması üçüncü sezonla birlikte son bulunca, karakteri de hikayeden ayrılmıştı. Bu sebeple de dizide Roy, Oliver'ı kurtarmak için onun suçlarını üstüne almıştı.

Entertainment Weekly'nin yaptığı habere göre Colton Haynes'in yeniden dizide rol alacağı doğrulandı. Arrow'un yapımcısı yapımcısı Marc Guggenheim, Roy'un dördüncü sezonun on ikinci bölümünde görüneceğini duyurdu. Karakterin geri dönüşünün Thea'nın kana susamışlığıyla alakası olduğu düşünülüyor.

ArrowAmerika'da çarşamba akşamları The CW'da ekrana geliyor. Yeni bölümler Türk izleyicisiyle Amerika'dan 24 saat sonra perşembe günleri saat 21.00'de Dizimax Sci-Fi'da yayımlanıyor.


BUNLARI DA SEVERSİN

DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 64
DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 34
DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 64
DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 47
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 19
DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 33
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER