Empire of the Dead hangi kanalda ekrana gelecek?

Empire of the Dead hangi kanalda ekrana gelecek?
George A. Romero imzalı 15 sayılık Empire of the Dead'in de televizyona uyarlananlar kervanına katılacağı bahar aylarında belli olmuştu. Son haberlerle birlikte bu diziye AMC'nin ev sahipliği yapacağı iddia edildi.

2013'te yayımlanan Empire of the Dead ayrıca bir Marvel çizgi romanı olmasıyla dikkat çekiyor. 1968 yapımı olan ve zombi kıyameti fikrini doğuran Night of the Living Dead filminin yönetmeninin elinden çıkan bu iş oldukça başarılı bulunmuştu. Şimdi Empire of the Dead'i de dizi olarak izleme fırsatı yakalayacağız. Projenin senaryosunu George A. Romero, uzun zamandır birlikte çalıştığı Peter Grunwald ile birlikte kaleme alacağı söyleniyor. Dizinin yapımcısı da olan ikiliye Sam Englebardt ve William D. Johnson eşlik edecek.

Bu ilgi çeken yapımın Breaking Bad, The Walking Dead ve Mad Men gibi başarılı işlere ev sahipliği yapan AMC'de ekrana geleceği açıklandı. Bu gelişmeyi Empire of the Dead'in çizeri Arthur Suydam, Wizard World Comic Con'da açıkladı. 

Ancak henüz AMC tarafından yapılan resmi bir açıklama bulunmuyor. Eğer Arthur Suydam haklıysa, AMC'nin ikinci bir zombi dizisi olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER