Chicago Med, 17 Kasım'da başlıyor

Chicago Med, 17 Kasım'da başlıyor
İsminde Chicago geçen diziler ailesine şimdi de Chicago Med katılıyor. Farklı bir ortam, yeni karakterler vaat eden dizi Amerika'da 17 Kasım'da ekrana gelmeye başlayacak. İlk bölümün ismi Derailed olarak açıklandı.

Dick Wolf ve Matt Olmstead tarafından yaratılan dizi Chicago Fire ve Chicago P.D. ile aynı evrende geçiyor. Mayıs ayında sipariş almayı başaran dizi, NBC'de yayın hayatına başlayacak. Chicago şehrinin itfaiyesine ve karakoluna şahit olduktan sonra, sıra artık şehrin en büyük hastanesine geliyor. Dizi, burada çalışan ekibin yoğun bir tempo içinde geçen günlük hayatlarını ekrana taşıyor. 

Geçtiğimiz günlerde NBC'nin Chicago Fire ve Chicago P.D.'ye yeni sezon onayı verdiğini duyurmuştuk. Bunda kanalın reyting memnuniyetinin etkisi büyüktü. Aynı zamanda Chicago Fire dizisinin onay almasında da bu dizilerin başarısının önemli bir etkisi var. Kanal, Chicago Med'in aynı başarıyı sürdürmesini umuyor.

Dizide Oliver Platt, S. Epatha Merkerson, Nick Gehlfuss, Yaya DaCosta, Colin Donnell, Torrey DeVitto, Brian Tee ve Rachel DiPillo gibi isimler rol alıyor. Carl Lumbly, Julie Berman, Brennan Brown ve Marlyne Barrett de dizide sıkça göreceğimiz oyuncular olacak.

Wolf Films ve Universal Television'ın yapımcılığını üstlendiği ve ilk sezonu 13 bölümden oluşan bu dizi 17 Kasım'dan itibaren salı akşamları NBC ekranlarında olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER