The Slap, TLC'de ekrana geliyor

The Slap, TLC'de ekrana geliyor
Amerika'da NBC kanalında yayımlanan mini dizi The Slap, şimdi de Türk televizyonunda... Christoa Tsiolkas'ın kitabı ve aynı isimli Avustalya dizisinden uyarlanan The Slap kadrosundaki ünlü isimlerle dikkat çekiyor.

İşinde başarılı bir eş, baba ve değerli bir arkadaş olan Hector'un 40. yaş günü yaklaşmaktadır ve onun güzel ve zeki eşi Aisha arkadaşları ve Hector'un ailesinin katılacağı bir parti planlamaktadır. Hector aile içi ilişkileri, tuhaf dostlukları ve tehlikeli bir biçimde cazibesine kapıldığı genç kadını incelerken, Hector'un kuzeni başka bir çiftin yaramaz çocuğuna tokat attığında tırmanmış gerginlik patlar. Herkes afallamıştır ve çocuğun ebeveynlerinin dava açma yemini üzerine parti aniden sonlanır. Öte yandan, ev sahiplerinin ve konukların bilmediği, bu anın, bu arkadaş ve aile grubu içinde uzun süredir derinlerde yatan sırları açığa çıkaracak olaylar zincirini ateşleyecek olmasıdır. Bu süreçte herkesin insani değerleri sınanacaktır. 

Bu mini dizide Peter Skarsgaard, Zachary Quinto, Uma Thurman, Melissa George, Thandie Newton, Brian Cox ve Owen Tanzer gibi ünlü isimler rol alıyor. 

The Slap, pazar günleri saat 21.30'da TLC'de izleyicilerle buluşuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER