Empire'ye kardeş dizi gelecek mi?

Empire'ye kardeş dizi gelecek mi?
Yaz aylarında Empire'ye bir kardeş dizi gelebileceği haberleri ortaya çıkmıştı. Bu iddiaları dizinin yapımcılarından Lee Daniels'in açıklamaları ateşlemişti. Hatta bu yapımın Cookie'nin gençliği hakkında olabileceğine işaret etmişti. Sonunda Empire'nin baş yazarı Ilene Chaiken konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

Chaiken'e bu konuyla ilgili merak edilen soruyu Variety yöneltti. O da "Şimdilik Empire'nin en iyi sezonunu yapmaya odaklıyız. Anlattığımız dünyadan farklı karakterleri merkezine alacak yeni hikayeler çıkabilir. Ancak şu an bunun üzerinde çalışmıyoruz. Ortada resmi bir durum da yok. Şimdilik ikinci sezon üzerinde çalışmaya devam ediyoruz." sözleriyle cevap verdi.

Daha önce Lee Daniels ağustos ayında "Daha şimdiden olgunlaşan bir sürü hikaye var. Şimdiki Cookie'yi biliyoruz. Ama o bu noktaya nasıl geldi? Hadi geriye gidip onun annesini, kız kardeşlerini anlayalım. Onun neden böyle bir insan olduğunu görelim." sözleriyle hayranları heyecanlandırmıştı.

Empire, ikinci sezonuyla Amerika'da çarşamba günleri Fox'ta ekrana geliyor. Ülkemizde de Amerika'dan tam 24 saat sonra perşembe günleri 20.15'te Fox Life'ta izleyicilerle buluşuyor.  


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER