İspanyol dizisi El Chiringuito de Pepe, ABC tarafından uyarlanıyor

İspanyol dizisi El Chiringuito de Pepe, ABC tarafından uyarlanıyor
ABC kanalının bir İspanyol yapımı olan El Chiringuito de Pepe'yi uyarlama çalışmaları yürüttüğü ortaya çıktı.

Deadline sitesinin haberine göre Don Todd (Samantha Who?) ve Jason WinerEl Chiringuito de Pepe'yi Amerikan televizyonuna uyarlamak üzere kolları sıvadı. Bu projenin dizinin orijinal versiyonuna olabildiğince sadık kalacağı dile getiriliyor. 

İspanyol yapımı bu dizi başarılı bir şefin hikayesini anlatıyor. Ana karakterimiz olan Sergi Roca, Barselona'da başarılı bir restoranın işletmecisi olmasıyla tanınıyor. Sergi'nin babası çok hastalanmasının ardından ona gerçek babasının aslında kendisi olmadığını itiraf ediyor. Öz babasının Peñiscola isminde ufak bir kasabada El Chiringuito de Pepe adında bir restoranı işlettiğini söylüyor. Asıl babası Pepe'yi tanımak isteyen Sergi, Peñiscola'ya taşıyor. Zor durumda olan El Chiringuito de Pepe restoranını da satın alıyor. Böylece gerçek ailesini tanımak için bir fırsat yakalamış oluyor.

El Chiringuito de Pepe dizisi Amerikan televizyonuna uyarlanan bir başka İspanyol projesi olmasıyla dikkat çekiyor. Şimdilerde NBC'de ekrana gelen The Mysteries of Laura ve Fox dizisi Red Band Society, İspanyolca yapımlardan uyarlanmıştı. 

Amerika'nın son uyarlama projeleri arasında yer alan El Chiringuito de Pepe'de kimlerin rol alacağı ya da çekimlere ne zaman başlanacağı henüz belli değil.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER