Blindspot, 2. sezon onayı aldı

Blindspot, 2. sezon onayı aldı
NBC, bu sezon ekrana gelmeye başlayan yeni dizisi Blindspot'a ikinci sezon onayı verdiğini duyurdu.

Blindspot, ilk bölümüyle ekrana geldiğinden bu yana Amerika'da en fazla izlenen yeni yapımlardan biri oldu. Doğal olarak diziye tam sezon onayı gelmesi de gecikmedi. Ancak Blindspot'ın bu kadar erken ikinci sezon onayı alması biraz şaşkınlık yarattı. Yine de dizinin ekrana geldiği zaman diliminde en fazla izlenen dizi oluşu bu kararın arkasındaki nedeni net bir şekilde ortaya koyuyor. 

Martin Gero'nun yarattığı Blindspot dizisi New York'taki Times Meydanı'nda geçmişine dair hiçbir şey hatırlamayan, vücudu dövmelerle kaplı ve kimliği de bilinmeyen bir kadın bulunmasıyla başlıyordu. Bu kadına Jane ismi veriliyordu. Aynı zamanda silah kullanma ve gelişmiş dövüş tekniklerinde bilgili olan bu kadının kimliği, FBI tarafından araştırılmaya başlanıyordu. Zamanla da Jane'in dövmelerin yakın zamanda gerçekleşecek olaylara işaret ettiği anlaşılıyordu. Kısa bir süre içinde kendi davasını araştıran ekibe dahil olan Jane, her hafta üzerindeki dövmeler doğrultusunda ilerleyen bir davayla uğraşıyor.

Başarıyı hızla yakalayan bu dizide Jaimie Alexander, Sullivan Stapleton, Marianne Jean-Baptiste, Rob Brown, Audrey Esparza, Ukweli Roach ve Ashley Johnson gibi oyuncular rol alıyor.

Amerika'da pazartesi günleri NBC'de yayımlanan Blindspot Türkiye'de orijinal yayınından 48 saat sonra izleyiciyle buluşuyor. Yeni bölümler çarşamba günleri Digiturk'ün Dizimax Vice kanalında saat 21:00'de ekrana geliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER