Emma Watson'un ayakkabısını kaça alırsınız?

Emma Watson'un ayakkabısını kaça alırsınız?
Small Steps Project ile ünlü isimler ayakkabılarını açık arttırmaya çıkartarak çocukların daha iyi bir hayat kurmasına yardımcı oluyor.

İnsanlık bir yıl içinde 1 milyar ton ağırlığında atık üretiyor. Bunların %40'ı da çöplüklerde toplanıyor. Bilinen verilere göre 15 milyon insan bu çöplerdeki artıkların yardımıyla yaşamını sürdürüyor. Bunların arasında milyonlarca çocuk da yer alıyor. Elbette bu hijyenik olmayan, her türlü atığın bulunduğu ortam çocukların gelişimi için hiç de uygun değil. Small Steps Project de burada devreye giriyor. Bu çocuklara kıyafet, ayakkabı, yemek, sağlık malzemeleri sağlanıyor. Ardından bu çocukların daha iyi bir eğitim alması için çaba harcanıyor. Sunulan yeni çözümlerle bu çocuklara daha iyi bir yaşam sunuluyor.

Watson bu Jimmy Choo marka ayakkabıyı "My Week with Marilyn” prömiyerindegiymiş

Bu çocuklara yardım toplamak için de ünlülerin ayakkabıları açık arttırmaya çıkartılıyor. Emme Watson, Simon Pegg, Tom Hiddleston, Benedict Cumberbatch, Kevin Spacey, James Purefoy, Norman Reedus, Melissa Rauch, Ricky Gervais, Ralph Fiennes, Cate Blanchett, Michael Caine, Maisie Williams, Ian Glenn, Benicio Del Toro, Rupert Grint, John Travolta gibi birçok isim bu kampanyaya ayakkabılarını bağışladı. Açık attırmayla satılan bu ayakkabılar yardımıyla 12.838 sterlin yani 19.332 dolar gelir elde edildi. 

Bu açık arttırmada ayakkabısı en çok kazanç getiren isim Emma Watson oldu. Ayakkabısı 2622 sterline satıldı. Onu James Purefoy ve Tom Hiddleston izledi. Bu yardım kuruluşunun tanıtımı için hazırlanan videoyu aşağıda bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER