Victoria’s Secret defilesinde yeni bir isim: Ellie Goulding

Victoria’s Secret defilesinde yeni bir isim: Ellie Goulding
Victoria’s Secret tarafından yapılan açıklamada Universal Music sanatçılarından Ellie Goulding’in 2015 Victoria’s Secret Fashion Show’da sahne alacağı duyuruldu.

Daha önce bu gecede Rihanna'nın yer alacağı açıklanmıştı. Ancak bu performans iptal edildi. İptalin sebebiyle ilgili de resmi bir açıklama yapılmadı. Bunun yerine Rihanna'dan boşalan yerin Love Me Like You Do şarkısıyla büyük çıkış yapan Ellie Goulding tarafından doldurulacağı açıklandı. Bu gecede Goulding dışında Selena Gomez ve The Weeknd de sahne alacak.

Üç sanatçı performanslarıyla Victoria’s Secret Melekleri Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Behati Prinsloo, Candice Swanepoel ve Lily Aldridge, en yeni melekler Elsa Hosk, Jac Jagaciak, Jasmine Tookes, Kate Grigorieva, Lais Ribeiro, Martha Hunt, Romee Strijd, Sara Sampaio, Stella Maxwell, Taylor Hill ve Victoria’s Secret PINK modeli Rachel Hilbert’a eşlik edecek. 

Victoria’s Secret Fashion Show, Amerika'da 8 Aralık 2015 Salı gecesi (22:00-23:00) CBS televizyonunda yayımlanacak. Victoria’s Secret gösterisi ülkemizde TLC ekranlarında olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER