Heroes Reborn'un reytingleri coştu

Heroes Reborn'un reytingleri coştu
NBC'de yeniden ekrana dönen Heroes Reborn, sonunda beklenen reytinglere ulaşmayı başardı.

Süper kahraman dizileri ve filmleri popülerleşmeden önce bu konulara değinen Heroes'un ne şekilde geri döneceği merak ediliyordu. İzleyiciler tarafından yeni bir şeyler vaat etmediği düşünülen yapım reytinglerde de büyük bir başarı elde edememişti. Ta ki bu hafta ekrana gelen bölüme kadar. Dizinin June 13th - Part Two isimli bölümü reytinglerde yüzde 30 yükseliş yaşadı. Böylece 4 milyon izleyiciyi ekrana çekmeyi başardı.

Aynı akşam ekrana gelen The Big Bang Theory (CBS) 15.1 milyonLife in Pieces (CBS) 9.2 milyonMom (CBS) 8.4 milyonElementary (CBS) 6.6 milyonBones (Fox) 5.3 milyonSleepy Hollow (Fox) 3 milyonGrey’s Anatomy (ABC) 8.5 milyonScandal (ABC) 8 milyonHow to Get Away With Murder (ABC) 6.5 milyonThe Vampire Diaries (The CW) 1.4 milyon ve The Originals (The CW) 1 milyon kişi tarafından izlendi. 

Jack Coleman, Robbie Kay, Danika Yarosh, Judith Shekoni, Zachary Levi, Ryan Guzman ve Kiki Sukezane gibi oyuncuların rol aldığı Heroes Reborn, Amerika'da perşembe akşamları NBC kanalında ekrana geliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER