Gizli gelen bir mesaj, beklenmedik bir cevap: Secret Message

Gizli gelen bir mesaj, beklenmedik bir cevap: Secret Message
15 dakika uzunluğunda bir internet dizisi olan Secret Message, izleyicilerine "Gizli bir mesaj birbirine yabancı iki insanı ne kadar birleştirebilir?" sorusunu soruyor.

Koreli bir fotoğrafçı olan Woo-hyun "İnsan gerçek benliğini ancak aşık olunca görür" cümlesini kendisine ilke edinmiş bir adamdır. Bilmediği bir ülkeye gitmiş olan Japon Haruka ise oldukça şanssızdır. Aşktan yana yüzü gülmemektedir. Seul'e geldiğinden beri de aksilikler peşini bırakmamaktadır. Gizli bir mesaj bu iki farklı insanı bir araya getirecektir.  

İnternet üzerinden yayımlanan 15 dakika uzunluğundaki Secret Message şimdiye kadar üç bölümle izleyici karşısına çıktı. Dizinin başrolünde BigBang grubunda T.O.P ismiyle bilinen rapçi Choi Seunghyun ve Japonyalı başarılı oyuncu Ueno Juri yer alıyor. Dizi, aşkın naifliğini ve masumluğunu izleyenlerin yüzünde tebessüm oluşturacak bir şekilde anlatıyor.

Dizide Woo-hyun karakteri gizlenmiş olan gerçek hikayeyi bulabilmek için insanlarla aşk hakkında söyleşi yapıyor. Bu sayede başlayan olaylar zinciriyle izleyenlere sadece dramadaki aşk değil, farklı aşk hikayelerine de yelken açmasına fırsat sunuluyor. Yer yer takıntılı, aşk dolu, nefret içeren hikayelerle kadın ve erkek arasındaki ilişkinin her duygusu başarılı şekilde işleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER