Hyung filmine katılacak son isim belli oldu

Hyung filmine katılacak son isim belli oldu
Hakkında bir sürü dedikodu yapılan Hyung (Büyük Ağabey) filminin oyuncu seçim çalışmaları tamamlandı. Filmin başrolünde Oh My Ghost dizisi ile adından söz ettiren Jo Jung-seok ve EXO grubunun üyesi D.O'nun yer alacağı daha önce belli olmuştu. İkili bu yeni projede araları soğuk iki erkek kardeşi canlandıracak. Ekibe katılan son isim Pinocchio dizisi ile büyük ses getiren tecrübeli oyuncu Park Shin Hye oldu. Başarılı oyuncu iki erkek kardeşin arasındaki havayı temizleyecek. Oldukça enerjik bir karakteri canlandıracak.

İnsani ilişkiler üzerinde duracak olan bu yapımı Korea/As One ve No Breathing'in yazarı olan Yoo Young-ah kaleme alacak. Daha önce Barefoot Ki-bongie ile tanınan Kwon Soo-kyung da filmin yönetmenliği üstlenecek.

Film, utanmaz ve hilekar bir karakter olan Jo Jung-seok'un, on beş yıl sonra aniden küçük kardeşi D.O'nun kapısına gelmesiyle başlayacak. Jo Jung-seok, hapis cezasını çeken bir suçluyken D.O, kendi oyununda zirvede olan ve umut vaat eden bir judo atleti olacak. Bir gün milli maçlardan önce kaza geçirmesiyle bahtı kararacak, Daha sonra ağabeyi hapisten erken tahliye olabilmek için kardeşinin bu durumunu kullanacak. Bu sayede bu iki kardeş birlikte yaşayamaya başlayacak. Bu sırada genç bir judo koçunu oynayan Park Shin Hye, D.O'nun başına gelenleri öğrenecek. Her şeye yeniden başlaması için ona meydan okuyacak. Böylece ona ikinci bir şans sunmuş olacak. Bunun da ötesinde, Park Shin Hye'nin karakteri iki kardeş arasındaki gerginliği azaltmayı da başaracak.

Çekimlerine başlanan film hayranlar tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Koreli hayranlar tarafından adet edinilen bir durum var, o da sete yemek kamyonu göndermek. Merakla beklenen bu filme şimdi de Türk Park Shin Hye hayranları yemek kamyonu göndermeyi planlıyor. Hayranlar bu sayede hem seslerini duyuruyor hem de sevdikleri ünlüleri mutlu ediyor. 

Tüm bunların yanı sıra film için ekipçe sıkı bir çalışmaya girildiği söyleniyor. EXO grubundan D.O rolüne hazırlanmak için vücut geliştirmeyle ilgilenmeye başladı. Böylece hayranları onu bambaşka bir şekilde görecek. Ancak bu anlar için 2016 yılına kadar beklemeleri gerekecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER