Marcia Cross, Quantico'da kimin annesini canlandıracak?

Marcia Cross, Quantico'da kimin annesini canlandıracak?
Desperate Housewives dizisiyle akıllarda yer eden Marcia Cross'un Quantico'nun oyuncu kadrosuna katıldığı açıklandı. Cross dizide Caleb Haas'ın annesine hayat verecek.

Yayın hayatına bu sezon başlayan Quantico'da AlexAmerika'daki büyük terörist saldırılardan birini gerçekleştirmekle suçlanıyor. Son birkaç saatte yaşananları hatırlamayan Alex, bu suçu kimin onun üstüne attığını çözmeye çabalıyor. Böylece izleyiciler olarak hem FBI eğitimi sırasında yaşananları hem de Alex'in kendini aklama çabasını izliyoruz. Dizinin geçmişe dönen yapısı sayesinde Quantico'da eğitim alan çaylakların hikayesini de görmüş oluyoruz.

Son önemli rolü 2012 yılında biten Desperate Housewives olan Marcia Cross da yeni bir karakterle hikayeye dahil oluyor. Cross, dizide Graham Rogers'in canlandırdığı Caleb Haas karakterinin annesi olarak karşımıza çıkacak. Caleb'in FBI'da çalışan bir anne ve babası olduğu daha önce dile getirilmişti. Marcia Cross'un canlandıracağı karakter FBI'da yeni başkan adaylarından biri olacak. Dışarıdan ilkeli, ideal bir lider havasında bu karakter, aile içinde kendi hırslarına odaklı bir insan olacak.

Marcia Cross'u bu yeni karakteriyle 2016 yılının başlarında ekranda göreceğiz. Amerika'nın ilgi gören yeni dizilerinden olan Quantico, ilk sezon bölümleriyle çarşamba günleri saat 22.00'de Dizimax Vice kanalında izleyiciyle buluşuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER