Fear The Walking Dead, TLC'de başlıyor

Fear The Walking Dead, TLC'de başlıyor
The Walking Dead'in kardeş dizisi olan Fear The Walking Dead kasım ayından itibaren TLC ekranlarında olacak. Amerika'da AMC kanalında yaz aylarında ekrana gelen ilk sezon Los Angeles şehrinde geçiyordu. Dizi, The Walking Dead'den tanıdığımız Rick'in komada geçirdiği süreçte neler yaşandığını anlatamayı hedefliyor. Zombi kıyametinde yaşananları en baştan ele alan dizi seyircilerden büyük ilgi gördü. Öyle ki dizi daha ilk sezon yayını başlamadan önce ikinci sezon için onay aldı.

Fear The Walking Dead, ilk bölümüyle Amerika'da kablolu yayın yapan kanallar içinde en iyi başlangıcı yaptı. Bölümü televizyon başında 10.1 milyon kişi izledi. Reytingleriyle AMC Global'a rekor kırdıran yapımda Cliff Curtis, Kim Dickens, Rubén Blades, Mercedes Mason, Alycia Debnam-Carey, Frank Dillane, Colman Domingo, Lorenzo James Henrie ve Elizabeth Rodriguez gibi isimlerin rol alıyor.

Konusu: 'Fear The Walking Dead' zombi kıyamet gününü parçalanmış bir ailenin merceğinden irdeleyen aksiyon dolu bir dizi. İnsanların kaçmak, sırları gizlemek ve geçmişlerini gömmek için geldiği bir kentte, gizemli bir salgın lise rehberlik öğretmeni Madison Clark ve İngilizce öğretmeni Travis Manawa'nın sağlamayı başardığı kırılgan istikrarı tehdit eder.

Kızgın, kaçmaya meyilli ve müptela çocuklarla başa çıkarken iki aileyi birleştirmeye çalışmanın günlük baskısı, toplum parçalanmaya başladığında geri planda kalır. Zoraki bir evrim, ancak güçlü olanın hayatta kalabildiği bir ortamda bu işlevsiz aile ya kendilerini yeniden icat etmek ya da daha karanlık geçmişleriyle barışmak durumunda...

Bu başarılı dizi 9 Kasım Pazartesi günü saat 22:30'dan itibaren TLC kanalında başlayacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER