Girlfriends' Guide to Divorce için 2. sezon tanıtımı geldi

Girlfriends' Guide to Divorce için 2. sezon tanıtımı geldi
Başrolünde House dizisiyle tanıdığımız Lisa Edelstein'in yer aldığı Girlfriends' Guide to Divorce'den ikinci sezon fragmanı geldi.

Bravo, geçtiğimiz şubat ayında diziye ikinci sezon onayı verdiğini duyurmuştu. Girlfriends' Guide to DivorceAbby McCarthy'nin hikayesini anlatıyor. 40lı yaşlarındaki Abby'nin dışarıdan bakınca mükemmel görünen bir hayatı vardır. İyi bir kocası, düzgün bir kariyeri olan bu kadın aslında mutsuzdur. Çünkü evliliği içten içe yıkılmaktadır.

Dizinin ikinci sezon tanıtımında Abby, boşanmanın da keyifli bir şey olabileceğini iddia ediyor. Bu sayede ayrıldığı kocası Jake ile olan ilişkilerini yeniden gözden geçirmeye, tekrar birbirlerini tanıma süreci yaşamaya başlıyorlar. Ancak işler Abby'nin umduğu gibi ilerlemiyor. Çünkü Jake'in kız arkadaşının hamile olduğu ortaya çıkıyor. Öte yandan Abby'nin arkadaşlarından Phoebe, boşanmış kadınlarla görüşmek isteyen erkek çeşitlerini açıklıyor. Bunların arasında çok genç olanlar, hiç evlenmemişler ve yeni boşanmış erkekler yer alıyor. 

Tanıtımda ayrıca Retta (Parks and Recreation), Mark Valley (Body of Proof), Barry Bostwick (Spin City) ve Lesley Ann Warren'i (In Plain Sight) ilk defa görüyoruz.

Girlfriends' Guide to Divorce, ikinci sezon bölümleriyle 1 Aralık'ta ekrana dönecek. Diziden paylaşılan tanıtımı aşağıda görebilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER