How I Met Your Mother maratonu Kasım’da FoxLife’ta!

How I Met Your Mother maratonu Kasım’da FoxLife’ta!

10 Emmy ödüllü komedi dizisi How I Met Your Mother, tüm bölüm tekrarlarıyla 4 Kasım Çarşamba 19.15’te başlıyor.

En İyi Komedi ve En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dahil 10 Emmy ödülüne sahip, efsaneleşmiş ve dilimize yeni sözcükler kazandırmış, FoxLife’ın en iyi komedi dizilerinden biri olan How I Met Your Mother ilk bölümünden son bölümüne, tüm bölüm tekrarlarıyla FoxLife izleyicilerini yeniden kahkahalara boğacak. Bu uzun maraton 4 Kasım Çarşamba, 19.15’te FoxLife’ta başlıyor. Her bölüm başında, 2030 yılından izleyicilere seslenen Ted Mosby, çocuklarına anneleri ile nasıl tanıştığının hikayesini anlatıyor.

Hiç durmadan gerçek aşkı arayan Ted’in, dizi boyunca onu hiç yalnız bırakmayan üniversiteden en yakın arkadaşı Marshall ve sevgilisi Lily’nin bitmek tükenmek bilmeyen hikayeleri izleyicilerin kalbinde taht kuruyor. Dizinin ve televizyon tarihinin efsane karakterlerinden biri olan, sadece takım elbise giyen ve kendi kuralları ile yaşayan çapkın Barney Stinson ve Ted’in ilk başlarda aşık olduğu, sonraysa arkadaş grubuna dahil olan güçlü karakter Robin’in en ilginç maceraları da bu maratonla arka arkaya FoxLife’ta yer alıyor.

Ödüllü komedi dizisi How I Met Your Mother, tüm bölüm tekrarlarıyla 4 Kasım Çarşamba günü saat 19.15’te FoxLife’ta başlıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER