Gecenin Kraliçesi: Gitti Mehmet Aslantuğ, geldi Uğur Polat!

Gecenin Kraliçesi: Gitti Mehmet Aslantuğ, geldi Uğur Polat!
-- ÖZEL HABER--

O3 Medya'nın Star Tv için hazırladığı baş rollerini Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım'ın paylaştığı sezon dizisi Gecenin Kraliçesi, Ekim başında Fransa'nın Grass kasabasında çekimlerine başlamıştı.

Uzun süre senaryo krizi yaşayan projenin başındaki kara bulutlar dağılmak bilmiyor. Son olarak Hürriyet gazetesinin Kelebek ekinde yayınlanan habere göre Mehmet Aslantuğ son dakikada dizide yer almaktan vazgeçmişti.

Rivayete göre Aslantuğ, karakteriyle ilgili bir sorun yaşamış ve son anda projede yer almak istememişti. Uzlaşmazlığın Aslantuğ'un karakterinden çok  hikayenin başka bir diziyle olan senaryo benzerliği meselesinden dolayı çıktığı da sektör kulislerinde konuşuluyor.

Aniden gelişen bu oyuncu krizini aşmak için kolları sıvayan O3 Medya, önce Aslantuğ ile uzlaşmayı denemiş. O3 Medya daha önce bu karakter için Haluk Bilginer, Erdal Beşikçioğlu ve Selçuk Yöntem ile konuşmuş ama Aslantuğ ile el sıkışmıştı.

Duyumlarımıza göre şu anda karakteri canlandırması için Uğur Polat ile anlaşma yapılmak üzereymiş. Elbette yine bir son dakika krizi yaşanmaz ise...

Gelişmeleri bildireceğiz..
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER