Sera Tokdemir’den ''Eve Dönüş'' setine sürpriz ziyaret!

Sera Tokdemir’den ''Eve Dönüş'' setine sürpriz ziyaret!
Başrollerinde başarılı oyuncu Cansel Elçin ile güzel oyuncu Dilşad Çelebi’nin yer aldığı Eve Dönüş’ün dizi setine ünlü oyuncu Sera Tokdemir’den sürpriz ziyaret…
 
“Kertenkele” dizisinin başrol oyuncusu Sera Tokdemir, atv ekranlarında yayınlanan “Eve Dönüş” dizisinin setine sürpriz bir ziyarette bulundu. Sete gerçekleştirdiği sürpriz ziyarete elinde tatlılarla gelen güzel oyuncu çekimleri izledikten sonra, set aralarında oyuncularla sohbet edip, atv kanalında yayınlanan Dizi Tv için röportajlar yaptı.
 
Çekimleri Ortaköy’de gerçekleştirilen dizi setine, oyuncu arkadaşlarının ziyarete gelen Tokdemir, Eve Dönüş’ün yayınlanmaya başladığı andan itibaren kısa sürede hayranı olduğunu belirtti. Ünlü oyuncu, ekran başında heyecanla seyrettiği dizinin, canlı olarak çekimlerini de izlemek istediğini söyleyerek uzun süre setten ayrılmadı. Dizinin en kötü karakterlerinden birini canlandıran Muratt Atik’le röportaja başlayan Sera Tokdemir, sorduğu sorularla yılların muhabirlerine taş çıkarttı. Sorduğu sorular karşısında Tokdemir’e “Acar muhabir Sera” lakabını takan oyuncu arkadaşları, güzel oyuncu için, “Bu kızın on parmağında on marifet var“ dediler.
 
Sette oldukça keyifli zaman geçirdiğini söyleyen Sera Tokdemir; “Diziyi büyük merakla takip ediyorum. Fakat buraya merakıma dayanamayarak 5. bölümde ne olacağını görmek için geldiğimde gördüklerim karşısında diziye olan heyecanım iki kat arttı” dedi.
 
Dizi ekibiyle ve oyuncularla birlikte uzun süren sohbetin ardından oyuncularla röportajlar yapan Sera Tokdemir’in bir ricası vardı. Tokdemir; “Dizideki oyuncuların hepsi rollerini o kadar gerçekçi oynuyorlar ki büyük bir beğeni içerisinde seyrediyorum. Dizide ki kötü karakterleri oynayanlar o kadar iyi oynuyorlar ki, bende bu dizide konuk oyuncu olarak kötü bir rolde oynamak isterdim.” dedi.
  

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER