People’s Choice Awards'ı 2016'da Jane Lynch sunacak

People’s Choice Awards'ı 2016'da Jane Lynch sunacak
CBS, önümüzdeki yıl People’s Choice Awards'ı (Halkın Tercihi Ödülleri) tecrübeli oyuncu Jane Lynch'in sunacağını açıkladı.

Son yıllarda Fox'ta ekrana gelen Glee dizisiyle akıllarda yer eden Jane Lynch, şimdiye kadar dört kere bu ödüle aday gösterildi. 2011 yılında da "Favori Komedi Kadın Oyuncusu" ödülünü kazanmayı başarmıştı.

Tecrübeli oyuncu Şubat 2016'da CBS kanalında ekrana gelecek olan Angel From Hell ile geri dönecek. Üstelik Lynch'in bolca ödül töreni sunumu tecrübesi bulunuyor. 63. Emmy Ödülleri başarılı oyuncuya emanet edilmişti. Bunun yanı sıra Jane Lynch bu yıl Hollywood Game Night programının sunucusu olarak Emmy kazanmayı başardı. Bu sebeplerle People’s Choice Awards'ın sunumunu sorunsuz bir şekilde üstlenebilecek bir isim olmasıyla dikkat çekiyor.

Peki ama bu People’s Choice Awards tam olarak nedir diyorsanız biraz da ondan bahsedelim. 1975 yılından beri dağıtılan ödül, isminden de anlaşılacağı gibi halkın tercihlerini yansıtmasıyla dikkat çekiyor. 2005 yılından beri de tüm kategorilerdeki kazananlara internet üzerinden yapılan oylamayla karar veriliyor. Ödüller televizyon, sinema ve müzik olmak üzere üç ana dal üzerinden veriliyor.

People’s Choice Awards, 2016 yılında Los Angeles'taki Microsoft Theater'da 6 Ocak günü sahiplerini bulacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER