HBO, 2. sezon onayı verdiği The Brink'i iptal etti

HBO, 2. sezon onayı verdiği The Brink'i iptal etti
HBO, geçtiğimiz aylarda politik komedi dizisi The Brink'e ikinci sezon onayı verdiğini açıklamıştı. Kanal neden fikrini değiştirdi bilinmez ancak The Brink'in birinci sezonu ardından iptal edildiği duyuruldu.

Roberto ve Kim Benabib kardeşlerin yarattığı dizide Jack Black, Tim Robbins, Pablo Schreiber ve Asif Mandvi gibi isimler yer alıyordu. Pakistan'da başlayan hikayede bölgedeki bir politik sıkıntı konu edilmişti. Ancak bu ekibin Pakistan'la sınırlı kalmayacağı, ekibin The Brink'in her sezonunda Dünya'nın farklı bir yerinde yaşanan yeni bir krizi çözeceği söyleniyordu. 

Dizinin ilk sezonuyla aldığı eleştirilerden sonra yeni bir sezonla ekrana dönecek olması izleyiciler tarafından şaşkınlıkla karşılanmıştı. İlk bölümü 1.6 milyon izleyiciye ulaşan dizinin ikinci sezon onayı aldığı da temmuz sonunda duyurulmuştu. Ancak HBO, The Brink konusunda fikrini değiştirdi. 

HBO tarafından yapılan açıklamada "Yayın akışımızı ve program ihtiyaçlarımızı gözden geçirdikten sonra The Brink'e hak ettiğini özeni gösteremeyeceğimizi fark ettik. Dizinin birinci sezonundan gurur duyuyoruz. Bu işe dahil olan herkese her şeyin en iyisini diliyoruz." sözlerine yer verildi. 

Kanalın bu kararında dizinin fazla ilgi çekmemiş olması ve mütevazı reytinglerinin etkili olabileceği düşünülüyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER