Spotify En Çok Dinlenen James Bond Şarkılarını Açıklıyor

Spotify En Çok Dinlenen James Bond Şarkılarını Açıklıyor

Spotify, James Bond serisinin 6 Kasım'da vizyona girecek olan son filmi Spectre'yi kutlamak için serinin bugüne kadarki en popüler şarkılarından oluşan bir müzik listesi yayınladı.

Kadınları, otomobilleri ve uluslararası casusluk maceralarıyla bilinen James Bond serisi için müzik de her zaman bir o kadar önemliydi. Son elli yılda Louis Armstrong, Sheryl Crow, Garbage ve Madonna gibi dönemin en önemli sanatçıları James Bond filmleri için orijinal şarkılar hazırladı.

Serinin 24. filmi 6 Kasım'da vizyona girmeden önce Türkiye'de bugüne kadar en çok dinlenen James Bond şarkılarını sıralayan Spotify'a göre, liste başında “Writings on the Wall” şarkısı ile Sam Smith yer alıyor. Hemen ardından Adele'in Akademi ödüllü hit şarkısı “Skyfall” ve Chris Cornell'in “You Know My Name” şarkıları geliyor. Listenin ilk 5'ini ise sırasıyla Jack White & Alicia Keys düeti “Another Way To Die” ve Madonna'nın meşhur hiti “Die Another Day” şarkıları oluşturuyor.

Türkiye’de en çok dinlenen ilk 10 James Bond şarkısı şu şekilde:

  1. Sam Smith - Writing's On The Wall
  2. Adele - Skyfall
  3. Chris Cornell - You Know My Name
  4. Jack White & Alicia Keys - Another Way To Die
  5. Madonna - Die Another Day
  6. Garbage - The World Is Not Enough
  7. Paul McCartney - Live And Let Die
  8. Chris Cornell - You Know My Name
  9. John Barry & Orchestra - James Bond Theme
  10. Shirley Bassey - Goldfinger

6 Kasım'da yeniden canlanacak olan James Bond çılgınlığına hazırlanmak için, bugüne kadar serinin tüm filmlerinde kullanılan tema müziklerinin yer aldığı Spotify James Bond Şarkıları listesini dinlemeyi unutmayın.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER