Married dizisi iptal edildi

Married dizisi iptal edildi
FX kanalında ekrana gelen ve evliliğe dair sorunları ekrana taşımasıyla dikkat çeken Married'in iki sezonun ardından iptal edildiği duyuruldu.

Andrew Gurland'ın yarattığı dizi 2014 yılında ekrana gelmeye başlamıştı. Dizi evlilikteki sıkıntıları ve çocuk yetiştirmeye dair sorunları komedi çerçevesinde ele alıyordu. Bu ilginç yapımda Judy Greer, Nat Faxon, Jenny Slate, Brett Gelman ve Sarah Burns gibi isimler rol alıyordu.

Dizinin ikinci sezonun ardından iptal edildiğini dizinin yaratıcısı Andrew Gurland, kendi Twitter hesabı üzerinden duyurdu  Gurland, "Married'in üçüncü sezonu olmayacak. Sundukları imkan için FX'e ve dizinin hayranlarına teşekkür ederim." sözlerine yer verdi.

İkinci sezon finali ekim başında ekrana gelen dizi, bölüm başına ortalama 410,000 kişiyi ekrana çekebiliyordu. DVR (kaydedip sonradan seyretme) izlenme oranları ile bu sayı 593,000'e ulaşıyordu. FX kanalının başkanı John Landgraf da bu yaz Television Critics Association'da dizinin yeni bir sezon onayı alma ihtimalinin izlenme rakamlarıyla bağlantılı olacağını açıklamıştı. Görünen o ki kanal ikinci sezon izlenme oranlarından memnun kalmadı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER