K Drama: Oh My Venus'ten ilk görüntüler geldi

K Drama: Oh My Venus'ten ilk görüntüler geldi
KBS 2'nin yayın tarihi yaklaşan draması Oh My Venus'ün başrollerini aktör So Ji Sub ile aktrist Shin Min Ah paylaşıyor. Pazartesi ve Salı günleri yayınlanacak olan dizinin yönetmenliğini Kim Hyung Suk, senaristliğini ise Kim Eun Ji üstleniyor.

İkili Giordano markası için yıllardır gerçekleştirdikleri "ateşli çift" reklamlarından sonra sonunda bir dramada buluştu ve bu birleşmeyi bekleyen fanlarını sevindirdi.

Oh My Venüs'ün konusu ise şöyle: 30'lu yaşlarında bir avukat olan Kang Joo Eun ( Shin Min A) bir kariyer canavarıdır. Çalışmaktan asla kendine vakit ayırmamaktadır ve formuna dikkat etmemektedir. Onun tam tersi olarak da Kim Young Ho (So Ji Sub) ünlülere de eğitim veren sağlığına, kişisel bakımına düşkün biridir.  Kang, formuna dikkat etmey ekarar verince yolu Kim ile kesişir ve olaylar gelişir.Shin Min Ah'dan gelen ilk görüntüler okul kıyafetiyle olurken karakterin geçmişi hakkında izleyicilere ipucu veriyor. Görüntüler kilolarıyla savaşan bir karakter olarak açıklanan Kang Joo Eun'nun gençliğinde tam tersi iyi görünümlü ve parlak bir insan olduğunu seyircilere aktarıyor.Aynı zamanda, So Ji Sub ilk gelen görüntülerde daha olgun bir imaj çiziyor. Karakteri Kim Young Ho isyankar ve özgür ruhlu olarak tanımlanan bir fitness öğretmeni aynı zamanda bir sağlık kuruluşunun varisi. Umursamaz tavırlarının yanı sıra hasta ve tehlikede olan insanları kurtarırken sıcak kalbini gösterebilen biri.

10 Ekim'de ilk senaryo okumaları başlayan dizi 19 Ekim'de Seul'de bir restoran'da çekim yaparlarken kameralara yakalandılar.

Dizi 16 kasım'da yayınlanmaya başlayacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER